Call Of Duty Black Ops 2 Açılmıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kardeş ben oyunu yükledim, hiç açılmıyor. Oyunu tıklıyorum, fare yanındaki imleç dönüyor, başka birşey olmuyor. Ne yapmalıyım?

Oyuna sağ tıkla özellikler: uyumluluk: bu programın çalışacağı uyumluluk modu ayarını senin işletim sistemine göre ayarla. Bakalım olacak mı.

Denedim, olmuyor. Windows 7 yaptım.

Oyunu Windows 8 yüklü ve AMD ekran kartı olan bilgisayara kurdum, Skidrow'un ilk çıkardığı Crack'i kullandım sorunsuz açıldı.

Bana göre sorun Nvidia'nın beta sürücüsünden kaynaklanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun için yeni güncelleme hazır! Sorun yaşayanlar oyunu kurduktan sonra bu sürüme güncelleyip içinden çıkan güncel Crack'i kullanmalılar.

Grup daha önce yayınladıkları Crack'lerin biraz sorunlu olduğunu fakat bu yeni güncelleme ile birlikte sundukları Crack'in hatalardan arındırıldığını belirtiyorlar...

Kod:
Call.of.Duty.Black.Ops.II.Update.1.and.2-SKIDROW

ISO dosyaları genelde torrent'den sorunsuz iner.

Kardeşim oyunu yanlış yüklemiş olabilirsin. Bazen RAR'lar sorunlu olunca oyuna yansıyor, tekrar indirmeni tavsiye ederim.

RAR'lar sorunlu inerse zaten oyun extract olmaz... Sorun sistem ya da Crack ile alakalı.

Burak'ın paylaştığı en son Crack ile herkesin oyunu sorunsuz çalıştıracağını düşünüyorum. Oğuzhan da oyunu çalıştırdığına göre konu kapanmıştır. Oyunu açamayan olursa frumda yeni konu açabilir veya açık konulardan devam edebilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı