Call Of Duty Black Ops 2 Açılmıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Oğuz26

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Oyunu sorunsuz oynayıp 5-6 tane bölüp geçip kapattım. Oyunu tekrar açmak istediğimde ise, oyunun simgesine tıklayınca fare imleci dönüyor ama oyun açılmıyor. Görev yöneticisine baktığımda ise t6sp.exe çalışıyor. Directx ve Nvıdıa sücüsü güncel. Oyunun yanında gelen Microsoft Visual C++ 2010'da yüklü. Crack olarak ise en son çıkan Crackfix-Repack'ı uyguladım. Bazı forum sitelerinde tarihi 13 Kasıma alınca oyun açılıyor gibi şeyler yazıyordu, işe yarayacağına pek inanmasam da bende tarihi 13 Kasım yaptım. Oyunu silip 4-5 tane farklı crack uyguladım ama oyun açılmıyor. Steam yükleyip Steam'e giriş yapmayınca oyuna girenler çözenler olmuş, bende zaten Steam yüklü. Hesabımdan çıkış yaptım ama hiçbir faydası olmadı, özetle oyunu nasıl açabilirim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyuna sağ tıkla özellikler: uyumluluk: bu programın çalışacağı uyumluluk modu ayarını senin işletim sistemine göre ayarla. Bakalım olacak mı.

Farklı Crackler uyguladıktan sonra ilk çalıştırdığın Crack'le tekrardan tarihi geri alıp denedin mi ? Tuhaftır ancak çoğu kez bu şekilde işe yarıyor. Bunu son bir umut tekrar dene istersen. Oyunu Crack Fix Repack ile tekrar Crackle. Ardından sistemin tarihini 13 Kasım a al. Bende bu şekilde çözmüştüm anca.

Zaten sorunun büyük bir kısmı korsan oyun olmasından kaynaklanıyor. Orijinal oyunlarda böyle bir sorun yoktur.

Oyunu komple silip en son çıkan Crack'i uygulamıştım, şimdi silip oyunun yanında gelen ilk crack'i deneyeceğim.

- - - Güncellendi - - -

Zaten sorunun büyük bir kısmı korsan oyun olmasından kaynaklanıyor. Orijinal oyunlarda böyle bir sorun yoktur.

Oyunu orijinal alırdım ama yeni toplayacağım sistem için para biriktiriyorum :D

Tabii ki de. Benim imkanım olsa cidden korsan sürüme hiç bulaşmak istemiyorum. Zaten imkanı buldukça orijinal oyun alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
t6sp.exe.5884.STEAMSTART, oyunun simgesini her tıkladığım da sayısı değişen STEAMSTART çıkıyor.

En iyisi RELOADED sürümünü beklemek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı