Çözüldü Call of Duty Black Ops 2 nasıldır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ÖLÜM HS cisi

Picopat
İlk sorum öncelikle Türkçe yama var mı?
Pişman olur muyum hikayesi uzun oyunları severim.
Oyundaki ara sahneleri geçebilir miyim? Çok kanlı yer var sevmiyorum bu sahneleri.
Siz önerir misiniz çünkü en iyi Black Ops oyunu diyorlar bu oyuna.
Daha ucuz bulabilir miyim Steam'de fiyatı 140 TL.

Teşekkürler.

Çözüm
Black Ops 1'in devamıdır kendisi. İnteraktif bir oyun diyebilirim, 5'e yakın kendi seçiminiz bulunmakta. Bütçeniz el veriyorsa oynamanızı öneririm ama Black Ops 1 tadı beklemeyin. COD teknoloji oyunlarına sardığından beri kötüleşmeye başladı, Black Ops 2'de bu tarz oyunların ilki. Oynanılabilir bir oyun, güzeldir. 3. ve 4. oyunlar bambaşka bir hikayede ve oynamanızı önermem. 140 TL'yi hak etmediğini düşünüyorum.
Oyundaki ara sahneleri geçebilir miyim? Çok kanlı yer var sevmiyorum bu sahneleri.

Teşekkürler.
Ben o oyunu PS3'de zombi modunu defalarca oynadım. Ama hikaye bölümünü hiç oynamadım.

Soruya gelirsek bence gayet güzel bir oyun Black Ops 2.

hikayesi black ops 1 in devamı. online oynuyordum bir iki sene önce kitlesini kaybetmediyse gayet güzel oynanır. steam'de indirimde 60-70 civarına inerse alınır 140 a değmez.

Daha ucuza bulabilirsin belki veya Steam indirimini bekleyip alabilirsin. Ama şimdilik bu kadar yüksek bir meblağ vermenin manası yok. Oyun kötü demiyorum ama 50'den yukarıda vermeyin bence. Ayrıca Türkçe yaması da var diye hatırlıyorum.

Black Ops 1'in devamıdır kendisi. İnteraktif bir oyun diyebilirim, 5'e yakın kendi seçiminiz bulunmakta. Bütçeniz el veriyorsa oynamanızı öneririm ama Black Ops 1 tadı beklemeyin. COD teknoloji oyunlarına sardığından beri kötüleşmeye başladı, Black Ops 2'de bu tarz oyunların ilki. Oynanılabilir bir oyun, güzeldir. 3. ve 4. oyunlar bambaşka bir hikayede ve oynamanızı önermem. 140 TL'yi hak etmediğini düşünüyorum.

Son düzenleme:
Çözüm

Teşekkürler.

Türkçe yama yok hikaye modu ise bazı sahnelerde kendin seçim yapıyorsun benim hoşuma gitmişti.

Black Ops 1'in deva mıdır kendisi. İnteraktif bir oyun diyebilirim, 5'e yakın kendi seçiminiz bulunmakta. Bütçeniz el veriyorsa oynamanızı öneririm ama Black Ops 1 tadı beklemeyin. CoD teknoloji oyunlarına sardığından beri kötüleşmeye başladı, Black Ops 2'de bu tarz oyunların ilki. Oynanılabilir bir oyun, güzeldir. 3. ve 4. oyunlar bambaşka bir hikayede ve oynamanızı önermem. 140 TL'yi hak etmediğini düşünüyorum.

Kendi seçiminden kastınız nedir?

Geri
Yukarı