Call of Duty Black Ops Cold War 280 TL

Black Ops bir tık fazla Amerikan milliyetçiliği oluyor. Bizim ülkedeki ver mehteri tadındakiler gibi. Hatta şöyle diyelim, Amerikan bölümleri dışında bölüm olmayınca CoD oyunları aşırı rahatsız edici oluyor. CoD 1, 2 ve Modern warfare serisinde bile, Amerikan askeri bölümleri pek sevilmez.

Sırf bu yüzden pek ısınamadığım seridir. Rusya'da yasaklanırsa filan şaşırmam yani.

Biz Türk isek yeni VPN kodlar gene gireriz :D.

Black Ops bir tık fazla amerikan milliyetçiliği oluyor. Bizim ülkedeki ver mehteri tadındakiler gibi. Sırf bu yüzden pek ısınamadığım seridir. Rusya'da yasaklanırsa falan şaşırmam yani.

Yalnız ver mehteri DLC'si gelse üff Warband'da Osman'lı ekleniyordu.

Modern Warfare o şekilde aldım. Ve 1 yıldır kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım.
Kesin banlanacaksın asacaksın keseceksin demedim arkadaşım. Çevremde VPN ile alıp banlanan bir çok kişi oldu. Bu risktir ve ben bu durumu belirttim.

Para benden çıkmıyor ben alacak arkadaşı uyarayım sadece. Yazılım olaylarında ben her zaman kendi sitelerini tercih ediyorum.

Kesin banlanacaksın asacaksın keseceksin demedim arkadaşım. Çevremde VPN ile alıp banlanan birçok kişi oldu. Bu risktir ve ben bu durumu belirttim.

Para benden çıkmıyor ben alacak arkadaşı uyarayım sadece. Yazılım olaylarında ben her zaman kendi sitelerini tercih ediyorum.

60 Euro 530 TL ödeyebiliyorsan ödeyebilirsin. Kimse seni tutmuyor. Ben böyle iki arkadaşıma aldık ve hiçbir sıkıntı yaşamadılar. Hemde yıl başı indirimlerinden 120 TL'ye almıştım. 1200-1300 ruble gibi birşeydi.

60 Euro 530 TL ödeyebiliyorsan ödeyebilirsin. Kimse seni tutmuyor. Ben böyle iki arkadaşıma aldık ve hiçbir sıkıntı yaşamadılar. Hemde yıl başı indirimlerinden 120 TL'ye almıştım. 1200-1300 ruble gibi birşeydi.
Arkadaşım hala aynı şeyi söylüyorum ben senin tercihine saygı duyuyorum. Sen banlan benim problemim olmuyor bu durum para benim cebimden çıkmıyor karar senin kararın oluyor. Ben sadece riskini belirtiyorum bunu anlatmaya çalışıyorum.

280TL verenin aklı yok hele 530orjianal alanın daha daha hiç yok aklı falan. Ne güzel 120TL'ye almıştık CoD MW yi yılbaşı indirimlerinde VPN ile. 2 hesap aldım arkadaşa ve kendime çatır çatır Battle Pass'de 60TL'ye aldık 1kez kullanıoz mis. Ama 280verilmez. Vermem. Deveee. Kırılırsa Single oynarım yeter.

Arkadaşım modern warfare aldı Rusya'dan, 4 ay oldu olmadı perma ban yedi. Belki belli bir dönem vardır bakıyorlardır veyahut Activision daha da dikkat ediyor artık. Bu arada aldıktan sonra VPN ile girmenize gerek yok. Zaten o da öyle oynuyordu. Ve anlaşıldı tr den girdiği bundan dolayı banı yedi. 280 lira az değil riske girmezdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı