Call of Duty Black Ops cold war beklentileri karşıladı mı?

Sorun aynı oyun çıkarmaları değil artık güzel oyun çıkaramamaları.
Mesela ben hala Black Ops Multiplayer oynuyorum mesela hala da zevk alıyorum.
Hiç kafa yormuyorlarki. Önceki oyunda beğenilmeyen ne varsa çıkar yeni bir kaç tane şey ekle sonra yeni oyun gibi 60 dolardan sat. Yaptıkları bundan ibaret.

Ne zaman her sene birbirinin aynı oyunları çıkarmayı bırakıp rockstar gibi 6 7 senede devrim niteliğinde oyunlar çıkarmaya başlarlar acaba?
Asıl sorun her sene yeni bir COD oyunu çıkarttıkları için kullanıcılar yapılan ufak değişiklik ve geliştirmeleri fark edemiyor maalesef. MW3 ile Ghosths'un kopyala yapıştır yapılmış olması ciddi bir prestij kaybı yaşattı adamlara. Hak ettiler zaten ama bu yanlıştan biraz dönmeye çalıştıklarını fark edebiliyorum.

Asıl sorun her sene yeni bir CoD oyunu çıkarttıkları için kullanıcılar yapılan ufak değişiklik ve geliştirmeleri fark edemiyor maalesef. MW3 ile Ghosths'un kopyala yapıştır yapılmış olması ciddi bir prestij kaybı yaşattı adamlara. Hak ettiler zaten ama bu yanlıştan biraz dönmeye çalıştıklarını fark edebiliyorum.

Bu konuda hak vermiyorum MW3 Ghosts'dan daha iyi bir oyun tabii ki.
Fakat Ghosts'u da zamanında çok severek oynadım.

Trabzon'da geçmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu arada Zakhaev de oyunda yer aldığına göre MW serisi ile BO serisi birleşmiş gibi gözüküyor.

Benim oyundan hiçbir beklentim yoktu o yüzden benim beklentilerimin üzerine çıktı ama oyun Black Ops 2'nin güncellemesi niteliğinde olmuş. Oyunun sevdiğim ve sevmediğim özelliklerini saymam gerekirse:
+Oyunun haysiyetsizlik sonumu çok sevdim.
+Oyunda gelecek bölümleri olmaması hoşuma gitti.
+Hikaye ortalama.
+Bir adamı istersek öldürebilmemiz istersek sağ bırakabilmek hoşuma gitti.
-Masonın tipini çok yaşlı yapmışlar BO2 ile aynı olmuş ama BO1 ile BO2 arasında 50 60 yıl falan var.
-Kgb bölümü gereksiz kanser.
-Vietnam bölümü BO1 gibi zor olmamış ama BO1'deki gibi olmalıydı.
Benim puanım 10 üzerinden 8

Oyun BO1'den uzun yıllar sonra sağlam hikayesiyle beni mest etti gerçekten. Gerilim, korku, heyecan ve aksiyon sahneleriyle COLD WAR geçmiş tüm CoD oyunlarından farklı olarak; oyunun gidişatını değiştiren seçenekleriyle, konusuyla ve grafikleriyle efsane olmuş diyebilirim. Treyarch çok iyi bir iş başarmış, helal olsun.

Oyun BO1'den uzun yıllar sonra sağlam hikayesiyle beni mest etti gerçekten. Gerilim, korku, heyecan ve aksiyon sahneleriyle COLD WAR geçmiş tüm CoD oyunlarından farklı olarak; oyunun gidişatını değiştiren seçenekleriyle, konusuyla ve grafikleriyle efsane olmuş diyebilirim. Treyarch çok iyi bir iş başarmış, helal olsun.

Oyunun hikaye modunu treyarch yapmadı

hikayesi çok kısa ve hiç de etkileyici değil bence en kötü call of duty yapımlarından biri oldu ve fiyatıda aşikar standart version 59 euro ultimate version 89 euro

Yeni konular

Geri
Yukarı