Call of Duty: Black Ops Cold War Geliyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Call of Duty: Black Ops Cold War Geliyor
Call of Duty Black Ops Cold War

Güvenilir kaynaklar tarafınca elde edilen bilgilere göre yeni Call of Duty oyununun ismi Black Ops Cold War olarak adlandırılabilir. Call of Duty oyunları ile ilgili yapmış olduğu isabetli sızıntılarla tanınan ...

Devamı: Call of Duty: Black Ops Cold War Geliyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

2014 dönemi makinesiz kalınca Ghosts'dan sonrasına yeni bakabiliyorum ben yavaş ya 😁 Advanced Warfare'e yeni başladım. 😓

Eskiden yeni bir Call of Duty oyunu duyduğumda "Oha yeni Call of Duty geliyor." şeklinde heyecan duyardım. Şimdiyse tek tepkim "Yine mi?" oluyor. Çünkü Activision tamamen insanların parasına bakıyor. Battle Royale popüler olmasaydı şuan asla adı bile anılmazdı bu serinin. Warzone'a şükretsinler.

Gözlerim hep MW 4 arıyor. Diyordum Ghost bir yerlerden çıkar bizi sevindirir. Ama o yenilenmiş MW 2'ye baktıktan sonra moraller gene bozuldu. İnsanın gözünden yaş akıyor ister istemez.

Daha Call of Duty MW 2019'un taksiti bitmedi. Neyse çok geriye dönmemeleri iyi olmuş eski silahlarla oynamayı çoğu insan sevmiyor. Şu ana kadar yaptıkları en iyi oyun ise bence bu son çıkan oyunu. Zaten satış fiyatları da onu gösteriyor. 5 yıl aradan sonra bana CoD'u aldırttı.

Bizim nesil hatırlar. CoD 2'ye verdiğimiz saatlerin haddi hesabı yoktu. FPS denilince akla CoD gelirdi. Kaliteydi. Şimdi o kaliteden eser yok. MW fena olmamış da sadece fena olmamış diyebiliyorum. Seri MW3'den sonra bitti bana kalırsa.

Umarım yeni bir tarihsel akış ile gelirler, ilk Black Ops'da Soğuk Savaş döneminde geçiyordu çünkü. Call of Duty tarihsel olayları oyuna çok güzel uyarlıyor, World at War, WW2, Call of Duty 1-2, Black Ops gibi.

Geri
Yukarı