Çözüldü Call of Duty Black Ops Cold War görüntü bozulması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

firatbtw

Decapat
Daha fazla  
Herkese selam, aşağıda bilgisayarın sistemi ve oluşan hatalar mevcut. Bilgisayarı daha yeni satın aldım yani 1 hafta bile olmadı fakat Call of Duty Black Ops Cold War oyununda bu tür hatalarla karşılaşıyorum neden oluyor anlamış değilim. Bu arada bunlar sürekli olmuyor bazen oluyor bazen olmuyor. Bunun için ne yapmam lazım?

sistem.png

hata1.png

hata.png

Çözüm
Oyuna play dediğiniz yerde sağda optionsdan scan and repair deyin. Sonra bir daha deneyin. Eğer olmaz ise bir de oyun içi ayarlarda restart shaders compilation var bir de ona tıklayıp tekrar yüklemesini bekleyin sonra tekrar deneyin.

Eğer olmaz ise ekran kartı sürücüsünü temiz kurulum yapın derim.
Oyuna play dediğiniz yerde sağda optionsdan scan and repair deyin. Sonra bir daha deneyin. Eğer olmaz ise bir de oyun içi ayarlarda restart shaders compilation var bir de ona tıklayıp tekrar yüklemesini bekleyin sonra tekrar deneyin.

Çözüm

Scan and Repair yaptım fakat arızalı dosya bulmadı. Şu an DDU ile ekran kartı driverını sildim ve yeniden yüklüyorum. Yükledikten sonra oyun içi söylediğiniz ayarı yapacağım ve ondan sonra oynayıp tekrardan burada yorumunuzu alıntılayıp bilgileri paylaşacağım teşekkürler.

Geri
Yukarı