Call of Duty: Ghosts Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Oyunun 50 GB olmasında ki neden bana göre en çok satıldığı kadar en çok korsanı indirilen oyunlar arasında olduğu için, oyuncuları orjinal almaya itmek.

Bencede 50 GB rahat olsun diye yazılmış. Ama ekran kartının GTX780 istemesi beni mutlu etti. :D Bir COD sever olarak. Eski tahtına geri dönerse ne güzel olur.

Ben BF oynamaya çok alıştım artık devir BF devri demek istiyorum ama benim için CoD her zaman iyi bir alternatif olacaktır.

4. oyun daha da güzel olmuş, her gün Beta Multi atmaktan ders falan çalışamıyorum :D 15 Ekimde kapanıyor diye üzülmeye başladım, oyunu almak lazım. Bumerangame' den alacaktım ama Raşit pek iyi anıları yokmuş kaldı öyle :)

Ben BF oynamaya çok alıştım artık devir BF devri demek istiyorum ama benim için CoD her zaman iyi bir alternatif olacaktır.

Ben hep COD oynamışımdır. BF 3 oynamadım değil oynadım ama CoD da ki zevki yakalayamadım. Black ops serisi de bana biraz ters geldi yani hiç sevemedim olayı. O yüzden ghost son umudum. İlk defa bir oyunu bu kadar bekliyorum. :)

Call of Duty 1-2 Medal of Honor yılları nerden nereye, hey gidi le le sakine. Call of Duty her zaman kalplerimizde ayrı özel bir yere sahiptir, dünya çapında da böyledir.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı