Call of Duty Mobile oyuncuları bot mu var?

İşletim sistemi
Windows 8.1

Sound Track

Centipat
Yer
Almanya Hamm
Arkadaşlar, telefonda Call of Duty Mobile oynuyorumda uzun zamandır ölüm maçlarında takımdakiler ve karşı takımdakiler bot gibi yani herkes tek diye bir şey var, 20 kill alınca maç bitiyor, ben geçen gün maça girdikten sonra kontrolleri ve grafikleri yükselttim. O sıra bir adam bana sıkıyor ama etrafımda dolanıyor ve 1-2 mermi sıkıp etrafımda dolanıyor. Öyle olunca bot muhtemelen dedim. Sonradan başka ölüm maçında maç sonuna kadar 26 kill aldım. Bizim takım ve diğer takıma baktım, çoğu 3-4 ve 7 kişi vurmuş. Bazı maçlarda çok iyi adamlar geliyor 30 kill alanlar ama bazen geliyor genellikle bot gibi olanlar geliyor. Sizce oyunun oyuncu sayısı mı azaldı? Bot mu koyuyorlar napıyor? Siz oynadığınızda da adamlar bot gibi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, telefonda Call of Duty Mobile oynuyorumda uzun zamandır ölüm maçlarında takımdakiler ve karşı takımdakiler bot gibi yani herkes tek diye bir şey var 20 kill alınca maç bitiyor ben geçen gün maça girdikten sonra kontrolleri ve grafikleri yükselttim. O sıra bir adam bana sıkıyor ama etrafımda dolanıyor ve 1-2 mermi sıkıp etrafımda dolanıyor öyle olunca bot muhtemelen dedim. Sonradan başka ölüm maçında maç sonuna kadar 26 kill aldım bizim takım ve diğer takıma baktım çoğu 3-4 ve 7 kişi vurmuş. Bazı maçlarda çok iyi adamlar geliyor 30 kill alanlar ama bazen geliyor genellikle bot gibi olanlar geliyor. Sizce oyunun oyuncu sayısı mı azaldı? Bot mu koyuyorlar napıyor? Siz oynadığınızda da adamlar bot gibi mi?
Facebook fan sayfalarında bot diyorlar fakat böyle bota can feda. Görselde ki benim maçım!
Screenshot_20201002-165041_Call of Duty.jpg

Bu yazıyı yazan kişi, zamanında CODM'da 150 Level olup, 4 parmakla Sıralama maçlarında USTA Ligine kadar çıkmış birisidir.
Normal takım ölü maçında genellikle bot olur, leveline beğlı olarak. Ama sıralama maçlarında yüksek liglere çıkarsan bot bulamazsın, içinden geçerler harbiden yani.
Bu arada: ÇıngıraklıZurafa, KelMaymun, SıçrayanÇekirge gibi saçma hayvan isimlerine sahip oyuncuların hepsi bottur.

Bu yazıyı yazan kişi, zamanında Codm'da 150 Level olup, 4 parmakla sıralama maçlarında usta ligine kadar çıkmış birisidir.
Normal takım ölü maçında genellikle bot olur, leveline beğlı olarak. Ama sıralama maçlarında yüksek liglere çıkarsan bot bulamazsın, içinden geçerler harbiden yani.
Bu arada: Çıngıraklızurafa, kelmaymun, sıçrayançekirge gibi saçma hayvan isimlerine sahip oyuncuların hepsi bottur.

Hocam sabah karşıma geldi hayvan isimli biri geldi Türk zannettim ama 6 kişi vurdu 😂 demek ki o da botmuş. Hocam ben 35 levelimde şu an oyunda bomba kurma imha etme gibi bir mod var mı? Hep bakıyorumda bulamadım.

Hocam sabah karşıma geldi hayvan isimli biri geldi Türk zannettim ama 6 kişi vurdu 😂 demek ki o da botmuş. Hocam ben 35 levelimde şu an oyunda bomba kurma imha etme gibi bir mod var mı? Hep bakıyorumda bulamadım.
Ara ve yok et modu bomba modudur, tavsiyem sıralama maçı gir.
Bu arada bayadır oynamıyorum aktif olarak oynamayı 4-5 ay önce bıraktım, en son 2 hafta önce falan gireyim dedim, optimizasyon bitmiş, eski tat yok, en sevdiğim sezon 2. sezondu cadılar bayramı temasıydı ve harikaydı.

Yeni konular

Geri
Yukarı