Call of Duty Modern Warfare 2 olnine hala oynanıyor mu?

Rtrn34

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, CoD Modern Warfare almayı düşünüyorumda olnıne'nı hala oynanıyor mu merak ettim.
Bu arada eski CoD'dan bahsediyorum şimdiki değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet oynanıyor güncel olarak eski MW fanboyları özellikle.

Bayağı yüksek levelli adamlar var, özellikle eski kitle oynuyor. Birkaç kere Türk ile denk gelmiştim.

Hikayesini defalarca oynadım bitirdim olnine için alacaktım uzun sürecekse hiç almayayım.

En son 16 Nisan tarihinde girmişim bu aralar hiç girmedim sizin için yükleyip bakabilirim. O zamanlar fazla oyuncu yoktu çok da bekletmiyordu eşleşme için.

1664800572891.png

Bayağı yüksek levelli adamlar var, özellikle eski kitle oynuyor. Birkaç kere Türk ile denk gelmiştim.

En son 16 Nisan tarihinde girmişim bu aralar hiç girmedim sizin için yükleyip bakabilirim. O zamanlar fazla oyuncu yoktu çok da bekletmiyordu eşleşme için.

Eki Görüntüle 1534536

Uğraşma boşuna reis kral adamsın eywallah bir de onun indirmesini bekleme :D

Eki Görüntüle 1534536

Konuya çözüldü atamıyor muyuz nasıl olacak o: O

Evet oynanıyor güncel olarak eski MW fanboyları özellikle.

Vay alacağım o zaman :D

Son düzenleme:
2009 sürümünde bahsediyorsan hala oynanıyor ama herkes son seviye olduğundan, oyundan zevk alır mısın bilmem.

Geri
Yukarı