Oyun Call of Duty Modern Warfare, Black Ops Cold War ve Vanguard Steam'e indirimle eklendi

Teki 250TL olsaydı bir tanesi Steam'de satın alırdım ancak 500 TL olması hoş değil zaten Battle.net zamanında bu 3 oyunu satın almıştım tekrar alırsam eğer %80 indirimde alacağim o da başarım için.

Teki 250TL olsaydı bir tanesi Steam'de satın alırdım ancak 500 TL olması hoş değil zaten Battle.net zamanında bu 3 oyunu satın almıştım tekrar alırsam eğer %80 indirimde alacağim o da başarım için.
Activision'dan %80 indirim beklemeyin hocam. Adamlar 2003 oyunu olan CoD 1'e bile %25 indirim yapıyorlar. En fazla %67'ye çıkar indirim oranı o kadar. Activision, Rockstar Games ve Ubisoft 3'lüsü indirim konusunda cimri ve oyunlarını çok değerli sanan firmalar. Rockstar yine neyse de Activision ve Ubisoft bu konuda kendilerini çok üstün görüyorlar.

Çok pahalı oynayan kaldı mı ondan bile emin değilim.
SinglePlayer için oynayan vardır. Şu an Steam'de anlık oyuncu sayısı 10-20 arası değişiyor bu 3 oyunda. Türkiye'de pahalı fakat Amerika'ya bakarsak şu an indirimle 30 dolar. Adam 20 dolar indie oyuna vereceğime 30 dolar Call of Duty'e vereyim diyebilir.

Hepsi Battle.net'te 150 TL'ye düşmüştü diye hatırlıyorum.
Benzer konular kısmında Aralık 2022'de Cod Black Ops Cold War 197TL'ye Vanguard ise 300TL'ye düşmüş. Vanguard için çok fark olmamış fakat Cold War ve Modern Warfare için fark açılmış. Bu arada MW ve Cold War Battle.net'te %67 indirim görmüştü diye hatırlıyorum. Burada %50 alması saçma olmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı