Call of Duty Modern Warfare II (2022) hikayesini anlamak için başka oyunu oynamaya gerek var mı?

Hypnamed

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Call of Duty Modern Warfare II'nin (2022) hikayesini anlayabilmek için öncesinde başka bir Call of Duty oyunu oynamak gerekiyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
MW 2019’u kutulu almıştım. Cold War indirimde aldım bakalım bu oyun ne zaman girecek indirime. Ayrıca bir önceki seriyle bir bağlantısı yok diye biliyorum.

Oyunu oynamadım ama muhtemelen 2019 sürümü ile bağlantılıdır. Oyun 2019 sürümü ile reboot yedi. Eskiden çıkan oyunları oynamana gerek yok.

MW 2019'u kutulu almıştım. Cold War indirimde aldım bakalım bu oyun ne zaman girecek indirime. Ayrıca bir önceki seriyle bir bağlantısı yok diye biliyorum.

Uzunda hikeyesi yok. 10 saate kesin biter. Bu oyun Online oynamak için alınır.

10 saatlik hikayeye de 1100TL'de verilmez.

2009 Call of Duty: Modern Warfare 2, Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered ve şimdi de 2022 Call of Duty Modern Warfare 2 Arkadaşlar bana garip geldi. Neden böyle yapıyorlar, 2020 de remaster versiyonu yayınlanıyor ve şimdi 2022 de yeni bir oyun daha ve onun adı da eski oyunla aynı?! Bu ne biçim iş? Niye eski ismin aynısını yeni oyuna veriyorlar? Eski oyunun isminden prim kazanmak mıdır bu?! Senaryosu 2009 daki oyunla aynı mı peki? Bilen var mı?

2009 Call of Duty: Modern Warfare 2, Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered ve şimdi de 2022 Call of Duty Modern Warfare 2 Arkadaşlar bana garip geldi. Neden böyle yapıyorlar, 2020 de remaster versiyonu yayınlanıyor ve şimdi 2022 de yeni bir oyun daha ve onun adı da eski oyunla aynı?! Bu ne biçim iş? Niye eski ismin aynısını yeni oyuna veriyorlar? Eski oyunun isminden prim kazanmak mıdır bu?! Senaryosu 2009 daki oyunla aynı mı peki? Bilen var mı?

Remastered bir oyun, aynı oyunun grafiklerinin, ses kalitesinin, performansının ve daha birçok ögesinin geliştirilmiş hâlidir.

Geri
Yukarı