Call of Duty Modern Warfare oyun arkadaşı

Hjiterisaky

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar, başlıkta da belirttiğiim gibi CoD'a yıllarımı vermiş birisi olarak arkadaş arıyorum, özellikle belirteyim Warzone değil, oyunun E-spor modu olan Call of Duty League Search and Destroy modu için veya başka CDL modları için arıyorum. İlgilenenler olursa buradan ulaşabilirler bana.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dibine kadar gidebiliriz aga. Direk ekleşelim 👍😊
Hacı valla ülkede bu modu oynayan,esporunu takip eden birini bulduğum için şu an o kadar mutluyum ki anlatamam sana,fakat şöyle bir sorunum var.Bilgisayarımda bazı sorunlar olduğu için format atmak durumunda kaldım ve takdir edersin ki oyun da 280 gb ve ha diyince indirilmiyor,ben onu indirene kadar zaten yeni oyunun da betası falan gelecek derken ona yoğunlaştım açıkçası biraz,bilmem seni ne kadar ilgilendiriyor :)

Usta dediğim gibi mesajımda da ben artık yeni oyuna geçiyorum,ilgilenen yine bana buradan ulaşabilir,eklemek isterseniz buradan söyleyebilirsiniz.

Aynen öyle,artık alıştım her sene bu aylarda bütçeyi CoDa göre ayarlıyorum,zaten bu oyun fifa pes gibi oldu her sene çıkıyor eskisi ölüyor.
Eklemek isterseniz buradayım :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı