Call of Duty Modern Warfare siyah ekran hatası

Emin misiniz 5 GB olduğuna bende 72 GB'den büyük olabilir diyor yer kalmadı PS'de artık mq.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    142 KB · Görüntüleme: 41
Kafayı yiyecem ya. Şimdi de burada takılmaya başladı. Geçemiyorum burayı. Ama konsol kitlenmiyor şükür. Oyunu kapatıp tekrar açıyorum ama aynı sahne de takılıyor.
Kafayı yiyecem ya. Şimdi de burada takılmaya başladı. Geçemiyorum burayı. Ama konsol kitlenmiyor şükür. Oyunu kapatıp tekrar açıyorum ama aynı sahne de takılıyor.
Çok enteresandır. Bu sefer fotodaki açıya değil de fotoya göre sol tarafa bakarak başladım ve çatıdan atladım. Şimdi düzeldi.
Daha neler yaşatacaksın acaba bizlere eyy activision? 🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♂️

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    262,5 KB · Görüntüleme: 44
Son düzenleme:
Arkadaşlar öncelikle merhabalar şimdi okuduklarımdan anladığım kadarıyla siyah ekran muhabbeti çözüldü mü?
Arkadaşlar öncelikle merhabalar şimdi okuduklarımdan anladığım kadarıyla siyah ekran muhabbeti çözüldü mü?
Arkadaşlar WECIHI_77 ekleyin oynarız 😊

Son düzenleme:
@odu
Bende de 80gb lık güncelleme dosyası verdi PS' de yer olsa oyunun boyutu toplam 300GB olacaktı. ben buradaki düzeldi mesajlarını görünce tamamen sildim sanırım bizde bug gibi birsey oldu diye ama daha inmedi umarım sorun yaşamam, bu zaten oyun için son uğraşım.

@odu
Bende de 80gb lık güncelleme dosyası verdi PS' de yer olsa oyunun boyutu toplam 300GB olacaktı. ben buradaki düzeldi mesajlarını görünce tamamen sildim sanırım bizde bug gibi birsey oldu diye ama daha inmedi umarım sorun yaşamam, bu zaten oyun için son uğraşım.
Olacağını sanmıyorum. Ben bütün ekleriyle yüklemiştim ve en son gelen güncellemeyi yükledim son olarak. Toplam boyutu 209 gb oldu şuanda

Nasıl 5 GB ya bende yer yok diye hata veriyor saçmalığa bak
Mağdem oynuyoruz birbirimizi ekleyelimde tam olsun tek oynamakdan sıkıldım artık grup atarız burada arkadaş olduk 😂😂
Olur kardeşim sıkıntı yok 😊 yer yok derken senin psde yer olmayabilir belki
Oyunda hata alana mevcut mu arkadaşlar hata veriyor
2 gündür oynuyorum problem yaşamadım şuan kütüphaneden inmemiş packlerin olabilir bi kontrol at bence oda olmazsa oyunu komple silip yükle derim
Emin misiniz 5 GB olduğuna bende 72 GB'den büyük olabilir diyor yer kalmadı PS'de artık mq.
Bende inen 5 GB tıka basa doluysa yüklemez gereksi oyunları sil
Dostum oyundan kaynaklı saçma bir bug zaten, bende 300GB olacağını sanmıyorum.
Tekrar temiz kurulum yapiyorum şu anda
Bende 218 GB ta yakın gözüküyor toplam
@odu
300 GB olması mümkün değil 218 GB falan olması gerek toplamda
Çözülmüş görünüyor çok şükür 🙏🏻
2 gündür oynuyorum bir problem yok kardeşim büyük ihtimalle çözüldü inşallah
Çözülmüş görünüyor çok şükür 🙏🏻
2 gündür oynuyorum bir problem yok kardeşim büyük ihtimalle çözüldü inşallah

Çok enteresandır. Bu sefer fotodaki açıya değil de fotoya göre sol tarafa bakarak başladım ve çatıdan atladım. Şimdi düzeldi.
Daha neler yaşatacaksın acaba bizlere eyy activision? 🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♂️
Kardeşim camping modu sıkıntılıydı zaten belli yerlerde kitlenin kalıyordu bu sorunları yaşamadan öncede

Son düzenleme:

Geri
Yukarı