Call of Duty Modern Warfare siyah ekran hatası

Çok şükür başka sorun yaşamadan oyunu tamamladık. Darısı diğer arkadaşların başına. Kolay gelsin. 🙋🏻‍♂️
Dostum oyundan kaynaklı saçma bir bug zaten, bende 300GB olacağını sanmıyorum.
Tekrar temiz kurulum yapiyorum şu anda
En iyisini yapıyosun. Tertemiz
Oyunun bahanesine sizlerle tanışmış olduk. Hepinize teşekkürler. 🙋🏻‍♂️

Son düzenleme:
Kafayı yiyeceğim ya. Şimdi de burada takılmaya başladı. Geçemiyorum burayı. Ama konsol kitlenmiyor şükür. Oyunu kapatıp tekrar açıyorum ama aynı sahne de takılıyor.

Çok enteresandır. Bu sefer fotodaki açıya değil de fotoya göre sol tarafa bakarak başladım ve çatıdan atladım. Şimdi düzeldi.
Daha neler yaşatacaksın acaba bizlere eyy Activision? 🤷🏻‍♂️

Bende dün güncelleme geldi yaklaşıl 4 saat oynadım bugünde ortalama 4 bölüm geçtim ama donma gerçekleşti ve geri bildirim gönder ekranı çıktı yani eskisi gibi donmalar ve kasmalar yaşanmaya başladı mecbur fişten çekme durumunda kaldım.

Warzone Pasific çeşitli hataların yanı sıra denge ve oynanış sorunları yaşıyor. Haliyle oyuncular da bu durumdan hiç de memnun değil. Bundan dolayı Activision, Call of Duty: Vanguard ve Warzone Sezon 2 için erteleme kararı alarak oyunun ihtiyaçlarına odaklanmayı hedeflemiş durumda.
Şirket konuyla ilgili web sitesi üzerinden yaptığı paylaşımda, bugüne kadar bir dizi güncelleme yaptıklarını ancak daha fazlasının yapılması gerektiğinin altını çiziyor. Bu nedenle, Warzone Pacific ve Vanguard genelinde 2. sezonun başlangıcını 14 Şubat’a ertelemeye karar verildiği ifade ediliyor. Böylece Vanguard, Warzone Pacific, Black Ops Cold War ve Modern Warfare’deki oyuncuların deneyimini iyileştirmek için oyun kararlılığını ve hatalarını düzeltmek için gereken zaman elde edilmiş olacak.

Technopat makale alıntısıdır.

Beyler 2021 Aralık ayında bende call of duty modern varfare cd versiyonu aldım ilk 1 2 gün oynadım sıkıntısız sonra oyuna bir güncelleme geldi oyunu oynarken 2 dk oynuyorsun siyah ekran geliyor oyunun sesi sana geliyor ama görüntü yok ps menüsüne gelip oyunu kapatmak istiyorum kapanmıyor mecbur fişi çekiyorum güncelleme geldi ondan diyorlar doğru mu ilk bölümde ormanda yani ilk bölümde ormanda dürbün açıp etrafi gözetliyorsunuz o dürbünü açarken bile acayip donuyo açtıktan sonra dona dona çeviriyorum ekranı sonra da zaten ekran gidiyor düzeldi diyorslr düzeldiyse tekrar alıcam sonucu noldu

Beyler 2021 Aralık ayında bende call of duty modern varfare cd versiyonu aldım ilk 1 2 gün oynadım sıkıntısız sonra oyuna bir güncelleme geldi oyunu oynarken 2 dk oynuyorsun siyah ekran geliyor oyunun sesi sana geliyor ama görüntü yok ps menüsüne gelip oyunu kapatmak istiyorum kapanmıyor mecbur fişi çekiyorum güncelleme geldi ondan diyorlar doğru mu ilk bölümde ormanda yani ilk bölümde ormanda dürbün açıp etrafi gözetliyorsunuz o dürbünü açarken bile acayip donuyo açtıktan sonra dona dona çeviriyorum ekranı sonra da zaten ekran gidiyor düzeldi diyorslr düzeldiyse tekrar alıcam sonucu noldu
düzeldi arkadaşım. yeni güncelleme geldi. bende yükledim. oynuyorum. bir sıkıntı yok.

24 şubat 2021 güncel olarak son kez indiriyorum eğer düzeldiyse bildireceğim 2.sezon oyuna geldi bakalım düzeltmişler mi?
24. şubat 2022 oyununda sıkıntısı olan silsin bir daha yüklesin hem daha az yer kaplıyor düzellmiş geçde olsa hallettiler.

Son düzenleme:
Arkadaşlar herekese selam size benden bir tavsiye eğer gerçekten peygamber sabrınız yoksa ve konsolunuz 500 GB ise bu oyuna asla bulaşıp para vermeyin. Eminim hayatınızın en iyi tavsiyesi budur. Uygulayın, iyi forumlar...

Binanın alev aldığı sahmede donuyor yine kapanıyor delireceğim.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    66 KB · Görüntüleme: 22

Yeni konular

Geri
Yukarı