Call of Duty Modern Warfare vs BF5

• Konuyu başlatan tura
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 39
  • Görüntüleme 8B
Sizin ne tarz sevdiğinize bağlı eğer hikaye odaklı ve günümüze yakın bir savaş deneyimi istiyorsanız COD daha çok 2.Dünya Savaşı olsun ve multiplayer odaklı olsun diyorsanız BF 5 ama sizin yerinizde olsam kesinlikle COD alırdım.

Not: Modern Warfare online kısımda iddialı olacağa benziyor güzel yenilikler var.

Eski Battlefield'ın kalmadığını düşünüyorum, bence COD:MW çok daha iyi bir oynanış sunuyor. Battlefield: Bad Company 3 geldiği zaman tekrar Battlefield'ı tavsiye etmeye devam ederim.

Sizin ne tarz sevdiğinize bağlı eğer hikaye odaklı ve günümüze yakın bir savaş deneyimi istiyorsanız COD daha çok 2.Dünya Savaşı olsun ve multiplayer odaklı olsun diyorsanız BF 5 ama sizin yerinizde olsam kesinlikle COD alırdım.

Not: Modern Warfare online kısımda iddialı olacağa benziyor güzel yenilikler var.
Hikaye de oynuyorum ancak BF5'in multiplayer'ı da çok hoş. Şimdi alsam ancak 2020 Haziran ayında oynayabileceğim. Eğer Battlefield 2020'de oyun çıkarmazsa daha mantıklı olacak gibime geliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı