Call of Duty serisi alınır mı?

İnfinite warfare nasıl peki
Bilim kurgu temasına ilgi duyuyorsan tatmin olursun IW'nin hikaye modundan. Yaklaşık 10 saatlik bir hikaye moduna sahip. Ayrıyeten MP ve ZM modları da mevcut fakat oyuncu sayısı bi' hayli düşük. Mesela BO3'ü anlık 3.500 kişi oynarken IW'yi sadece 186 kişi oynuyor şu an.

Oo beni geçmişe götürdünüz eskiden baya oynardım tabikide oynanır aşırı eğlenceli çok sarıyor.
Yeni pc alacağım da yakın zamanda bu serileri hiç oynama imkanım olamamıştı o yüzden sizlerin değerli bilgilerinizi başvurmak istedim oynanabilir veya oynanamaz hakkındaki

Yani kısacası zombisi eğlenceli oynanabilir ve singlesi yalandan oynanır

@Arthur Morgan47 yani kısacası zombisi için alınıp oynanır ve singlesi yalandan oynanır demi bro bu seri

Son düzenleme:
Almışken 1 tane 2019 da çıkan mw mi veya black ops cold war mı almak mantıklı?Black ops 3 ve advanced warfare yerine
Online oynamayacaksan gereksiz olur MW ve Cold War. Zira 6 saat sürecek hikayeye sahip oyunlara 500 lira vereceksin.

Bütçe sıkıntı değilse alınca her ikisi de üzmez bu arada, gayet kaliteli oyunlardır.

Online oynamayacaksan gereksiz olur MW ve Cold War. Zira 6 saat sürecek hikayeye sahip oyunlara 500 lira vereceksin.

Bütçe sıkıntı değilse alınca her ikisi de üzmez bu arada, gayet kaliteli oyunlardır.
Hem hikaye hem multi ve zombi lazım aslında 😅MW veya Black opstan birini alabilirim de işte black ops 3 ile advantage arasında gidip geliyorum doğrusu

TR şartlarında MW ve Black ops cold war alınamaz sanırım her ne kadar kaliteli ve güzel olsa da @ubiquitous

O zaman son kez sorup konuyu kapatayım black ops 3 ve advanced warfare alıyorum oynanır demiştiniz?

Son düzenleme:
Hem hikaye hem multi ve zombi lazım aslında 😅MW veya Black opstan birini alabilirim de işte black ops 3 ile advantage arasında gidip geliyorum doğrusu

TR şartlarında MW ve Black ops cold war alınamaz sanırım her ne kadar kaliteli ve güzel olsa da @ubiquitous

O zaman son kez sorup konuyu kapatayım black ops 3 ve advanced warfare alıyorum oynanır demiştiniz?
BO3'ü zombisi için AW'ı da hikaye modu için oynanır demiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı