Call of Duty serisinden tavsiye oyunlar

Hocam vallahi ben Remastered oynamadan bitirdim serileri, bence keyif azalmaz rahat olabilirsin. Çok iyi seridir (özellikle bu MW serisi)

Orijinal oyunlarda da çok iyi grafikler bence.
MW serisine yakınlaştım bir de ilk Black Ops beni çekiyor çok sağ olasın hocam.

Bu arada ne zaman bilmiyorum ama bence COD oyunları Game Pass'e gelecekler.
Böyle bir söylentiyi ben de yeni duydum. Bu konuyu daha da araştıracağım teşekkür ederim.

Hocam benim için en akılda kalan ve CoD serisinin en klas oyunu CoD Black Ops 2 olduğunu düşünüyorum. Hikayesi ve multisi en zevk veren oyunudur büyük ihtimalle.

Hocam şu an merakımdan aradım ama bulamadım 1200TL gibi bir maliyet gösteriyor?
Hocam Steam'de Modern Warfare oyununun Remastered olmayan halinin sayfasına girince " Call of Duty: Modern Franchise Bundle" adında bir paket 119,50 TL ücretinde satılıyor.

Hocam benim için en akılda kalan ve CoD serisinin en klas oyunu CoD Black Ops 2 olduğunu düşünüyorum. Hikayesi ve multisi en zevk veren oyunudur büyük ihtimalle.
Seçimli hikaye anlayışı benimseyen ilk CoD oyunu diye duymuştum. Bunu da incelemekte fayda var, teşekkür ederim. :)

Steam'e gelen özellikle son zamlardan sonra (Paradox ınteractive, CD PROJEKT RED, Microsoft ve biraz daha geriye gidersek Ubisoft oyunları) içimi bir korku sardı ve zamlanabileceğini düşündüğüm Call of Duty serisine girişmeye karar verdim. Hazır indirimdeyken artık alma vakti diye düşünüyorum ancak hangi oyunları almaya değerdir diye danışmak istedim. Genel olarak sıkıldığım oyun çok nadir olur. Bu nedenle sıkılacağım oyun olacağını düşünmüyorum. Eski oyunlar dahil her şeyi oynayabilirim. Online kısmı şimdilik düşünmesem de boş vaktim olacağı zamanlarda o tarafa da girmek isterim ancak önerilerde Online kısımları dikkate almayı düşünmüyorum. Bütün önerilere ve fikirlere açığım, şimdiden çok teşekkür ederim. 🙂
Infinite Warfare'ın Digital Legacy sürümünü öneririm. Infinite Warfare'ın yanında MW Remastered'a da sahip oluyorsun. MWR'nin yanında MW2 ve MW3'ü de alıp üçlemeyi bitirebilirsin.

Bunların dışında BO1, BO2 ve Advanced Warfare, WWII düşünülebilir.

Infinite Warfare'ın Digital Legacy sürümünü öneririm. Infinite Warfare'ın yanında MW Remastered'a da sahip oluyorsun. MWR'nin yanında MW2 ve MW3'ü de alıp üçlemeyi bitirebilirsin.

Bunların dışında BO1, BO2 ve Advanced Warfare, WWII düşünülebilir.
Bu dediğiniz paketi ve Infinite Warfare oyununu inceliyordum ben de. Bakayım sağ olun. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı