Call of Duty Split Screen Özelliği Var mı?

Raylvord.

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Architect
Merhabalar. Bilgisayarda oynanacak split screen oyun arıyorum. Biz Call of Duty oynamayı düşünüyoruz. Acaba bu oyunun split screen özelliği var mıdır? Eğer yoksa önerilerinizi bekliyorum. Saygılarımla...

Ben yok diye biliyorum.
Resident Evil serilerin bazılarında mod ile yapılıyor. Tavsiye ederim.
Lego oyunları, cidden keyifli. İki kişi olunca daha zevkli oluyor.
Broforce, kesinlikle öneririm. Hemde fiyatı ucuz hem aşırı eğlenceli bir oyun.
SpeedRunners, aynı şekilde hem fiyatı ucuz hemde keyifli. Bunu tek başına oynarsanız gram zevk almazsınız. En az 2 kişi olacak. Aşırı keyifli bir oyun. Baya eğlenceli
How To Survive 2 var ama ben hiç beğenmedim. İki kişi oynanıyor ama bir yerden sonra bayıyor. Belki beğenirsiniz. Türkçe dil mevcut.

Ben yok diye biliyorum.
Resident Evil serilerin bazılarında mod ile yapılıyor. Tavsiye ederim.
Lego oyunları, cidden keyifli. İki kişi olunca daha zevkli oluyor.
Broforce, kesinlikle öneririm. Hemde fiyatı ucuz hem aşırı eğlenceli bir oyun.
SpeedRunners, aynı şekilde hem fiyatı ucuz hemde keyifli. Bunu tek başına oynarsanız gram zevk almazsınız. En az 2 kişi olacak. Aşırı keyifli bir oyun. Baya eğlenceli
How To Survive 2 var ama ben hiç beğenmedim. İki kişi oynanıyor ama bir yerden sonra bayıyor. Belki beğenirsiniz. Türkçe dil mevcut.
Ilginiz ve tavsiyeleriniz icin tesekkur ederim bu oyunları deneyecegimden emin olabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı