Call of Duty Vanguard İçin İlk Görseller Sızdırıldı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Call of Duty Vanguard

Oyuncular tarafından merak edilen İkinci Dünya Savaşı temalı Call of Duty Vanguard için ilk görseller sızdırıldı. Hatırlayacağınız üzere daha önceden yayınlanan raporlarda yeni Call of Duty oyununun Call of Duty Vanguard olarak adlandırılacağı ifade edilmişti. Aynı zamanda yine Activision’a yakın kaynaklar tarafından servis edilen bilgilerde, söz konusu oyunun Call of Duty WW2’nin devamı niteliğinde olacağı belirtilmişti. […]

Devamı: Call of Duty Vanguard İçin İlk Görseller Sızdırıldı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Call of Duty o 2.oyundaki şöhretine kavuşmak istiyorsa yapacağı belli, tüm cepheleri tek oyunda o epik sahnelerle anlatacak ki uzun zaman sonra düzgün bir 2.Dünya Savaşı görelim.
Sovyet Cephesi 1941-45, Fransa Cephesi 1940, Afrika Cephesi 1940, ABD cephesi 1944 (Normandiya da olabilir Sicilya'da) Japon Cephesi 1941 (Pasifik) bunların hepsini tek oyunda toplasalar çok iyi olur.

Ha şöyle ya. Call of duty dediğin budur. Ne öyle saçma sapan seriler. Gene efsane seri geri dönüyor :D.
Call of Duty o 2.oyundaki şöhretine kavuşmak istiyorsa yapacağı belli, tüm cepheleri tek oyunda o epik sahnelerle anlatacak ki uzun zaman sonra düzgün bir 2.Dünya Savaşı görelim.
Sovyet Cephesi 1941-45, Fransa Cephesi 1940, Afrika Cephesi 1940, ABD cephesi 1944 (Normandiya da olabilir Sicilya'da) Japon Cephesi 1941 (Pasifik) bunların hepsini tek oyunda toplasalar çok iyi olur.
Hocam ww2 oyunlarında genellikle doğu cephesi daha iyi oluyor. ( benim fikrim ). Yani mesela cod waw da japonya ve amerikada vardı. O bölümler beni pek sarmamıştı.

Tutmayacak büyük ihtimalle. Bu çıkan kaçıncı 2. dünya savaşı oyunu abi? Activision canı sıkıldıkça eskiye sarıyor. WW 2'nin grafikleri hala müthişken buna gerek yoktu diye düşünüyorum.

WW 2'ye Battlefield V son noktayı koydu. Artık yeter.

Belki MW 4 için gerekli hikayeyi oluşturamıyor olabilirler, belki yeni dünya savaşı konusu olmadığı için başka içerik çıkamıyor olabilir ama bu kesinlike WW 2 yapacakları anlamına gelmiyor.

Ha şöyle ya. Call of duty dediğin budur. Ne öyle saçma sapan seriler. Gene efsane seri geri dönüyor :D.

Hocam ww2 oyunlarında genellikle doğu cephesi daha iyi oluyor. ( benim fikrim ). Yani mesela cod waw da japonya ve amerikada vardı. O bölümler beni pek sarmamıştı.
World at War oyununda Pasifik cephesi tamamen başarısızlıktı bence, ama Sovyet'lerin Berlin'e girişi bölümü falan çok iyiydi, müzikleri falan da güzeldi.

Her yıl COD ve BF oyunu çıkaracak kadar savaş hikayesi yok. Hepsi anlatıldı. Batılı oyun geliştiricilerin yapabileceği tek şey Japonların yaptığı gibi yeni hikayeler uydurmak olacaktır. Japon oyun devi olan Bandai Namco ve CAPCOM gibi firmalar bunu yıllardır yapıyorlar.

Her yıl COD ve BF oyunu çıkaracak kadar savaş hikayesi yok. Hepsi anlatıldı. Batılı oyun geliştiricilerin yapabileceği tek şey Japonların yaptığı gibi yeni hikayeler uydurmak olacaktır. Japon oyun devi olan Bandai Namco ve CAPCOM gibi firmalar bunu yıllardır yapıyorlar.
Yapamıyorlar maalesef. Daha modern savaşların olduğu teklonojinin doruk noktalara ulaştığı senaryoları oldu ancak vasat.

Yeni konular

Geri
Yukarı