Çözüldü Call of Duty Warzone Hata Vermeden Kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

Isabelle

Hectopat
Yer
CRM
Merhabalar dün CoD Warzone indirdim sistem gereksimlerini tam karşılayamadıgını bildigim halde(CoD Modern Warfare'ı benim sistemimle test eden bir arkadaşta gayet düzgün çalışıyordu) Oyunda işlemcim %100 oluyor ekran kartı %50 %60'larda takılıyor. Darboğaz yaptıgının farkındayım fakat hata vermeden kapanma sebebi işlemcinin %100 oldugu için tam anlamıyla oyunu çalıştıramamasından mı kaynaklanıyor? Bu sorunu yaşayan var mı?

• GTX 1050 Ti
  • i3 3220
  • 8 GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Herkes 8 GB RAM'e geçmiş bende hala 4 var acaba oynayabilir miyim diye düşünüyorum 30 FPS alsam yeter. :D

Boşuna indirmiş olursun.

Merhabalar dün CoD Warzone indirdim sistem gereksimlerini tam karşılayamadıgını bildigim halde(CoD Modern Warfare'ı benim sistemimle test eden bir arkadaşta gayet düzgün çalışıyordu) Oyunda işlemcim %100 oluyor ekran kartı %50 %60'larda takılıyor. Darboğaz yaptıgının farkındayım fakat hata vermeden kapanma sebebi işlemcinin %100 oldugu için tam anlamıyla oyunu çalıştıramamasından mı kaynaklanıyor? Bu sorunu yaşayan var mı?

GTX 1050 Ti
i3 3220
8 GB RAM

Aynı sorunu az önce yaşadım. Driveri güncelledim düzeldi.
Merhabalar dün COD Warzone indirdim sistem gereksimlerini tam karşılayamadıgını bildigim halde(COD Modern Warfare ı benim sistemimle test eden bi arkadaşta gayet düzgün çalışıyordu) Oyunda işlemcim %100 oluyor ekran kartı %50 %60 larda takılıyor. Darboğaz yaptıgının farkındayım fakat hata vermeden kapanma sebebi işlemcinin %100 oldugu için tam anlamıyla oyunu çalıştıramamasından mı kaynaklanıyor? Bu sorunu yaşayan var mı ?

GTX 1050 ti
i3 3220
8GB RAM
Merhaba Sorunu çözebildin mi ?
CoD oyunları genelde çok fazla bellek kullanıyor. Yine de buraya rapor düşüyorsa paylaşın:

Herhangi bir hata vermiyor ki oyun. Direkt olarak 1-3 saniye donup masaüstüne dönüyor. Yine de yapıyım mı process monitör olayını ?

Herkes 8 GB RAM'e geçmiş bende hala 4 var acaba oynayabilir miyim diye düşünüyorum 30 FPS alsam yeter. :D

Boşuna indirmiş olursun.

GTX 1050 Ti
i3 3220
8 GB RAM

Aynı sorunu az önce yaşadım. Driveri güncelledim düzeldi.

Çözüm
  • i3 530
  • 16 GB RAM
  • GT 1030 OC

Aynı sorun bende de var kasma falan yok aniden kapanıyor 😁

• RYZEN2200G
  • RX570
  • 16 GB RAM

Bugün ekran kartını güncelledikten sonra yapmaya başladı. Eski sürüme dönsem bile nafile, hata vermeden kapanıyor oyun.

GTX 1050 Ti
i3 3220
8 GB RAM

Merhabalar sorunu çözebildiniz mi acaba aynı sorun bende CoD Cold War'da var. 550 TL verdim oyun açılırken kapanıyor :(

Başka oyunda benzer sorun bende de var. İşlemci %100 olunca Ekran Kartı %0 oluyor. Eskiden olmuyordu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı