Call of Duty Warzone takım arkadaşı arıyorum

Eddrick

Centipat
Herkese selam adım Ömer yaşım 28. Saygılı, efendi ve dürüst bir kişiliğim var. Oyun içerisinde yeri gelince agresif yeri gelince pasif oyun tarzımla ön planda dururum. En önde oynamayı severim arkada kalıyorsam da sürekli harita kontrolü yaparım. Levelim 100 üzeri yıllardır battleroyale oyunu oynarım akılcıyımdır. Akıllı olan bir iki insanla bu oyunu oynamak istiyorum bu kadar uzun tutmamın sebebi sadece bunu anlayabilen bir iki kişiyle eğlenebiliceğim anlamına geliyor. Boş kafa mantıksız sadece 2-3 saat PC başında oturayım elim klavye mouse tutsun diye oynayan ıvır zıvır Player'ler lütfen uzak dursun.
Battle.net Nick'im: Eddrick#2888.
Discord kullanıcı adım: Ömer Durmaz -29#4385.

Dediğim ve yazdıklarım gibi kafanız yatıyorsa ekleyebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu işi profesyonel olarak yapmayan herkes ıvır zıvır oyuncudur.
Ben şahsen eğlenmek için oyun oynayan o ıvır zıvır oyuncu kitlesine giriyorum. Ama nedense her akşam 4 kişilik manga dolu oluyor ve eğleniyoruz.
Konuyu okurken eskort aranıyor gibi hissettim bir an nedense.

Bu işi profesyonel olarak yapmayan herkes ıvır zıvır oyuncudur.
Ben şahsen eğlenmek için oyun oynayan o ıvır zıvır oyuncu kitlesine giriyorum. Ama nedense her akşam 4 kişilik manga dolu oluyor ve eğleniyoruz.
Konuyu okurken eskort aranıyor gibi hissettim bir an nedense.
Sadece anlayabilenler eklesin dedim zaten. Görüyorum ki hiçbirşey anladığın yok. Vurduğun adam sayısıda büyük ihtimalle maç başına 0.85 felan yani 1 bile değil. Yinede cevapladığın fikir sunduğun için teşekkür ederim dostum.
"Kusursuz dost arayan dostsuz kalır."
Rainbow Six Siege - Pubg - Csgo gibi oyunlarda oynadığım 5 takım var. yani bu toplamda 20 küsür kadar aynı kafana adam demek oluyor. Hani kusursuz yazmadım zaten. Önünde ki adamı vurabilsin boş boş tatava yapmasın zırlamasın ağlamasın demek yazdıklarım. Yinede cevapladığın ve fikir sunduğun için teşekkür ederim .

Sadece anlayabilenler eklesin dedim zaten. Görüyorum ki hiçbirşey anladığın yok. Vurduğun adam sayısıda büyük ihtimalle maç başına 0.85 felan yani 1 bile değil. Yinede cevapladığın fikir sunduğun için teşekkür ederim dostum.

Rainbow Six Siege - Pubg - Csgo gibi oyunlarda oynadığım 5 takım var. yani bu toplamda 20 küsür kadar aynı kafana adam demek oluyor. Hani kusursuz yazmadım zaten. Önünde ki adamı vurabilsin boş boş tatava yapmasın zırlamasın ağlamasın demek yazdıklarım. Yinede cevapladığın ve fikir sunduğun için teşekkür ederim .

Yaptığımız tahmin yanlış ne oluyor peki, iddiayı ben mi kazanmış oluyorum?

Peki sizinki kaç? Oyun arkadaşı ihtiyaçlarınızı yazarken kendi seviyenizi belli edecek kadar warzone k/d-win-score yazın bari tam olsun, biz de ıvır zıvır olamayan oyuncunun standartlarını öğrenmiş olalım.

Mesaj tam tepki çekmelik aslında,
Esporcu değilsen oyun eğlence için oynanır, kazanmak eğlencenin bir parçası olabilir ama sadece kazanacağın adamla arkadaş olabileceğini düşünmek bencil ve itici bir yaklaşım oluyor. Arkadaş muhtemelen kötü birisi değildir. İyi takım arıyor bu yüzden detay vermiş diye inanıyorum. 20 oyuncu arkadaşı olan burada takım arkadaşı için ilan vermesi biraz zor duruma soksada kendisini umarım dengini bulur. İyi oyunlar herkese.

Geri
Yukarı