Call of Duty Warzone Takım Arkadaşı

Daryl1dx

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi geceler yada günaydın :D Call of Duty Warzone'de birlikte oynayacak takım arkadaşı arıyorum. Discord kullanmaktayım.

Merhaba dostum, beni ekleyebilirsin benimde takım arkadaşı eksiğim var :)

Battle.net hesabım: "P0werGuard#2791"

Oradaki rakam, sıfır :)

Hocam konuyla alakasızda biraz. Sırf bunun için konu açmayım dedim. Ben deneme sürümündeyken oyunu oynamıştım, oyunun grafikleri çok iğrençti, çok kötüydü yani, hala öyle mi?

Hocam konuyla alakasızda biraz. Sırf bunun için konu açmayım dedim. Ben deneme sürümündeyken oyunu oynamıştım, oyunun grafikleri çok iğrençti, çok kötüydü yani, hala öyle mi?

Oyun hala beta sürümünde, yükleme ekranında beta yazıyor.
Grafikten konuşacak olursak ben çok beğeniyorum ama konu Call of Duty olunca pek adil davranamıyorum. En sevdiğim oyundur 😂

Yine de çoğu oyuna göre daha gerçekçi olduğunu düşünüyorum, benim oyunlarımdan biri aşağıda; bakmak istersen diye bırakıyorum.

Warzone Battle Royale Solo Gameplay

Oyun hala beta sürümünde, yükleme ekranında beta yazıyor.
Grafikten konuşacak olursak ben çok beğeniyorum ama konu Call of Duty olunca pek adil davranamıyorum. En sevdiğim oyundur 😂

Yine de çoğu oyuna göre daha gerçekçi olduğunu düşünüyorum, benim oyunlarımdan biri aşağıda; bakmak istersen diye bırakıyorum.

Warzone Battle Royale Solo Gameplay
Sağ ol hocam bilgi için. Beta sürümü bitmiştir diye düşünmüştüm. Bana grafikler çok kötü gelmişti. Call Of Duty oyunu olmasına rağmen.

Kardeşim grafiklerin kötü olmasının sebebi muhtemelen resolationu açmamış olman ben o sekilde 1 maç attım kafayı yedim daha sonrasında karıştırırken fark ettim o değer sıfırdaydı ve sıfır demek 720x480P çözünürlükte oynamak falan onu %100'e çektim 200'e falan alabiliyorsun 100'e alınca 1920x1080 oldu ve sorun ortadan kalktı böyle bir sorunla karşılaşmış olman muhtemel.

Yeni konular

Geri
Yukarı