Call of Duty Warzone tekrar indiriliyor

İşletim sistemi
Windows 10

allibey

Centipat
Bugün Call of Duty Warzone yükledim Online kısmını oynayabilmek adına. Toplamda 80-90 GB'a yakın indi fakat oyuna girmek istediğim zaman tekrar 105GB'lık bir indirme daha yapmak istediğini söylüyor. Oyun yüklü zaten. Sorunu internete yazdım fakat bir çözüm bulamadım. Bunun herhangi bir çözümü mevcut mu acaba?
Çünkü 105GB indirebileceğim bilgisayarda bir alanım zaten mevcut değil. Ayrıca sadece Online kısmını oynamak istiyorum, hikaye modunu değil.
Tam olarak ne yapmam gerekiyor? Bu hatanın bir çözümü var mı?

Bugün Call of Duty Warzone yükledim Online kısmını oynayabilmek adına. Toplamda 80-90 GB'a yakın indi fakat oyuna girmek istediğim zaman tekrar 105GB'lık bir indirme daha yapmak istediğini söylüyor. Oyun yüklü zaten. Sorunu internete yazdım fakat bir çözüm bulamadım. Bunun herhangi bir çözümü mevcut mu acaba?
Çünkü 105GB indirebileceğim bilgisayarda bir alanım zaten mevcut değil. Ayrıca sadece Online kısmını oynamak istiyorum, hikaye modunu değil.
Tam olarak ne yapmam gerekiyor? Bu hatanın bir çözümü var mı?

Bende dün indirmiştim 3 saat bekledim insin diye indikten sonra giremedim bir türlü sildim. :(

Options> Game settings kısmından "install location" ve downloads'da "default install directory" için konum neresi görünüyor bakar mısınız? Eğer doğru konumda ise tekrar options'dan "scan and repair" yapın sonra "pause" deyip launcher'ı kapatın ve tekrar giriş yapın. (Bir şey daha vardı da onu unuttum, hatırlarsam ekleyeceğim.) Eğer uzun süre giriş yapmadıysanız veya dosyaları taşıdıysanız bazen tekrar indirme durumu olabiliyor umarım dosya konumu doğrularsınız da gerek kalmaz. (Warfare içine entegre olduğu için böyle sorunlar maalesef çok oluyor.)

Tahmini süre ne kadar?

warzone.png

Böyle gösteriyor.

Options> Game settings kısmından "install location" ve Downloads'da "default install directory" için konum neresi görünüyor bakar mısınız? Eğer doğru konumda ise tekrar Options'dan "scan and repair" yapın sonra "pause" deyip Launcher'ı kapatın ve tekrar giriş yapın. (bir şey daha vardı da onu unuttum, hatırlarsam ekleyeceğim.) Eğer uzun süre giriş yapmadıysanız veya dosyaları taşıdıysanız bazen tekrar indirme durumu olabiliyor umarım dosya konumu doğrularsınız da gerek kalmaz. (warfare içine entegre olduğu için böyle sorunlar maalesef çok oluyor.)

Modify install diye bir yer var hocam scanledim, dediğini yaptım ama maalesef yine olmadı.
O bahsettiğim yerde de şunlar çıkıyor;

warzone2.png

Yeni konular

Geri
Yukarı