Call of Duty Warzone'ı oynayamıyorum

slayerdutch

Hectopat
Makaleler
8
Bir süredir Warzone'ı girmedim. Ama bugün girdiğimde şunu fark ettim. Oyun aşırı zor. Birisi bana Call of Duty Warzone'ı tekniklerini gösterebilir mi?

Vallahi ben de öğrenmeye çalıştım ama beceremedim 1 ay denedim. Adamlar ölümsüz gibi 30 mermiye ölmeyenler oldu R6'den geçince bayağı zorlandım sildim geçtim.

Pratik yaparak öğrenmen lazım. YouTube da bir sürü video da var ayrıca.
Biliyorum. Elimden gelen her şeyi deniyorum ama olmuyor. Yanlış anlamayın, sistemimde sıkıntı yok (gerçi PS4'ten oynuyorum) ama bana daha farklı bir şey lazım. Bu arada ben bu konuyu fikriniz vardır diye düşünüp yazdım.
Adamlar 120-140 level, benim takımıma gelince hiç oynayamıyorlar.

Biliyorum. Elimden gelen her şeyi deniyorum ama olmuyor. Yanlış anlamayın, sistemimde sıkıntı yok (gerçi PS4'ten oynuyorum) ama bana daha farklı bir şey lazım. Bu arada ben bu konuyu fikriniz vardır diye düşünüp yazdım.
Adamlar 120-140 level, benim takımıma gelince hiç oynayamıyorlar.
Konuyu hortlatıyorum ama gerçekten size sormak istiyorum bu soruyu. Şuan oyunda nasılsınız ? Ben de oynamıyorum çünkü :D

Oyunu resmen bıraktım.
Ben 2 defa bıraktım her seferinde bir daha indirdim. Oynamak istiyorum ama olmuyor :D
Oyna oyna öğrenirsin, ben de ilk başta zorlanıyordum.
Hocam 1 ve 2. Sezonlarında oynadım ve çok zor diye bıraktım fakat oyun girdap gibi deli gibi oynamak istiyorum ama ne yaparsam yapayım bir türlü olmuyor umarım yavaş yavaş çözerim de ağız tadı ile oynarım :D Sizin önerecek bir şeyiniz var mı ?

Geri
Yukarı