Çözüldü Call of Duty: World at war Türkçe yama var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Tufan Kayra

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Web Tasarımcı
Merhaba, dün Steam üzerinden CoD world at war aldım ve indirdim. İngilizcem zayıf olduğu için altyazıları anlayamıyorum ve bu beni rahatsız ediyor. Acaba bildiğiniz oyunun orjinaline uygun (sürüm 1.7) güvenli bir Türkçe yama var mı? Alt yazılar Türkçe olsun yeter benim için. Şimdiden sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Teşekkürler, bu linki görmüştüm ama patchleri indiremedim devam et dedikten sonra beni başka sayfaya alıp geri dönmedi. Türkçe yamasının 1.7'ye uyumlu olduğunu bilmiyordum.

Bu indirmek için reklamları geçme sorununu buradada yaşadım devam ete tıkıp açılan sekmeyi kapatıyorum ve yeniden devam ete basıyorum fakat 2 sekmede bambaşka şeyleri açıyor indirme ekranına ulaşamıyorum.

Bende linke girmeye çalışınca bağlantınız gizli değil hatası verdi yani link patlamış olabilir o yüzden belki giremiyorsunuzdur şuradan yamayı indirin.
OyunÇeviri'nin yaması 1.7 sürümüyle uyumlu. Patch'leri indirmeden indirebilirsin.

1650484024929.png

Direkt buna tıkla.

OyunÇeviri'nin yaması 1.7 sürümüyle uyumlu. Patch'leri indirmeden indirebilirsin.

Eki Görüntüle 1365901
Direkt buna tıkla.
Teşekkürler, bu linki görmüştüm ama patchleri indiremedim devam et dedikten sonra beni başka sayfaya alıp geri dönmedi. Türkçe yamasının 1.7 ye uyumlu olduğunu bilmiyordum.

Eki Görüntüle 1365901
Direkt buna tıkla.
Bu indirmek için reklamları geçme sorununu buradada yaşadım devam ete tıkıp açılan sekmeyi kapatıyorum ve yeniden devam ete basıyorum fakat 2 sekmede bambaşka şeyleri açıyor indirme ekranına ulaşamıyorum

Son düzenleme:
Teşekkürler, bu linki görmüştüm ama patchleri indiremedim devam et dedikten sonra beni başka sayfaya alıp geri dönmedi. Türkçe yamasının 1.7'ye uyumlu olduğunu bilmiyordum.

Bu indirmek için reklamları geçme sorununu buradada yaşadım devam ete tıkıp açılan sekmeyi kapatıyorum ve yeniden devam ete basıyorum fakat 2 sekmede bambaşka şeyleri açıyor indirme ekranına ulaşamıyorum.

Bende linke girmeye çalışınca bağlantınız gizli değil hatası verdi yani link patlamış olabilir o yüzden belki giremiyorsunuzdur şuradan yamayı indirin.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı