Call of Duty: WWII Kapalı Betaya Ücretsiz Katılım

Teknik olarak Call of Duty'nin rakibi Battlefield olmamalı. Tamam marka olarak öyle olabilir fakat Electronic Arts firması da rakip olarak Titanfall serisine odaklandı ve Titanfall 2'yi Call of Duty: Infinite Warfare ile aynı dönemde çıkarmıştı ve başarısız oldu.
Bunu belirtmemin sebebi de oyun yapısı olarak birbirine aşırı benzemesi. İkisi de son derece seri oyunlar ve düşmanınızı 3-4 mermi ile öldürebiliyorsunuz.
Ancak Activision firması Call of Duty: WW2'yi biraz Battlefield 1'e benzetmeye de çalışmış, özellikle süngü hücumu ve alev silahı kullanmasını çok benzettim ben de. Bunun sebebi de Call of Duty serisinden Battlefield 1'e çok oyuncu kaybetmiş olmaları.

Beyler COD'un kapalı betasını izledim. BF1'e özenilmiş, ayrıca hiç beğenmedim. Görüntü kalitesi böyle ise yazık olmuş. Vasıta yok gibi görünüyor, 210 liraya değmez.

Beyler COD'un kapalı betasını izledim. BF1'e özenilmiş, ayrıca hiç beğenmedim. Görüntü kalitesi böyle ise yazık olmuş. Vasıta yok gibi görünüyor, 210 liraya değmez.
Görüntü kalitesi diğer oyunlarına kıyasla iyi. Yıllardır aynı oyun motorunu kullanıyorlar, Source Engine'di sanırım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı