Camiye dolar bağışlarsak dolar arttıkça sevabımız da artar mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İktidar 100 sene kalsın saltanat gelsin istiyorsaniz. Başkanlık sistemi referandumu öncesi verin yetkiyi kuru faizi düzelticem diyen kimdi? Hala Amerika diyorlar sabır ver Allah'ım.

2niz bana açıklayın 20 senedir ekonomi kötü mü dürüst ol.

Grafiğe bakınca eskiden TL değerliydi fakat a partisi iktidara gelince nedense kur grafiği yükselişe geçmiş :) ha diyeceksin şimdi peşin peşin söyleyeyim o tüp yağ kuyrukları var ya hani işte onlar Kıbrıs barış harekatı yapmak durumunda kaldığımız hatta yaptığımız için tüm dünya bize ambargo uyguladı yani parasızlıktan değil di o kuyruklar tüm dünya ambargo uyguladığı için ürün stoğunun az olmasıydı :) bugünkü tanzim satışta olan ve 1 lira için patates soğan için saatlerce beklenen kuyruk ile alakası yoktu :D

Babacan yönetirken ekonomi iyiydi. Ne zaman ki bu sistem değişti falan 2018 den bu yana ülke çöktü. Babacan zamanında Ford Fiesta araç almıştım 31bin TL'ye, şimdi aynı araç 200 küsür bin TL.

Grafiğe bakınca eskiden TL değerliydi fakat a partisi iktidara gelince nedense kur grafiği yükselişe geçmiş :) ha diyeceksin şimdi peşin peşin söyleyeyim o tüp yağ kuyrukları var ya hani işte onlar Kıbrıs barış harekatı yapmak durumunda kaldığımız hatta yaptığımız için tüm dünya bize ambargo uyguladı yani parasızlıktan değil di o kuyruklar tüm dünya ambargo uyguladığı için ürün stoğunun az olmasıydı :) bugünkü tanzim satışta olan ve 1 lira fark için patates soğanı saatlerce beklenen kuyruk ile alakası yoktu :D
Babacan yönetirken ekonomi iyiydi. Ne zaman ki bu sistem değişti falan 2018'den bu yana ülke çöktü. Babacan zamanında Ford fiesta araç almıştım 31bin TL'ye, şimdi aynı araç 200 küsur bin TL.

Satmadığın sürece kardasın ama satıp yeni bir araç alayım dersen o fiyata o aracı alamazsın :D şimdi malum kitle iyi işte sayemizde kar etmişsin der :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı