Camtasia Studio 2019 render alırken donuyor

mrht1234

Hectopat
Yer
Edirne/Merkez
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Camtasia Studio 2019 hep render alırken donuyor. Böyle %5.1 ve %1.9'da render donuyor ve hiç ilerlemiyor.

Mesela şu an Camtasia Studio 2019 ile render alıyorum ama %1.3'de donup kaldı ve program yanıt vermiyor diyor. Hep böyle oluyor.
Görev yöneticisinden kapatıp hep tekrar denedim hatta kapatınca düzelir dedim ama hala sorun devam ediyor ve sürekli daha az yüzde tamamlanmışken donuyor.

Sistem Özelliklerim:
Ryzen 7 3700U
8Gb Ram
Rx Vega 10 CPU Ekran Kartı
1920X1080 Full HD TN Ekran
Lenovo S145-15API

Sorunumla İlgili Ekran Görüntüsü:
Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba, Camtasia Studio 2019 hep render alırken donuyor. Böyle %5.1 ve %1.9'da render donuyor ve hiç ilerlemiyor.

Mesela şu an Camtasia Studio 2019 ile render alıyorum ama %1.3'de donup kaldı ve program yanıt vermiyor diyor. Hep böyle oluyor.
Görev yöneticisinden kapatıp hep tekrar denedim hatta kapatınca düzelir dedim ama hala sorun devam ediyor ve sürekli daha az yüzde tamamlanmışken donuyor.

Sistem Özelliklerim:
Ryzen 7 3700U
8 GB RAM
RX Vega 10 CPU Ekran Kartı
1920x1080 Full HD TN Ekran
Lenovo S145-15API

Sorunumla İlgili Ekran Görüntüsü:
Eki Görüntüle 1065365

Render alırken görev yöneticisini kontrol edip kullanım miktarlarının ekran görüntüsünü atabilir misin?
Varsa farklı depolama konumlarına kayıt almayı deneyebilirsin.
Büyük bir ihtimal Crack kaynaklı bir sorundur ama yine de Windows Defender veya diğer güvenlik yazılımlarını kapatmanı öneririm. Sonrasında yine deneme sağlarsın.

Tamam ekran alıntısını atıyorum hemen:
Not: Render işlemi devam ediyor ve bir ilerleme yok.

Ekran Alıntısı1.PNG

Arkadaşlar sizin dediğiniz çözümleri uyguladım bu sefer de yine render alıyorum bu sefer de en son %12.9 şimdide %11.6 takıldı ve hala takılmaya devam ediyor.

Son düzenleme:
Tamam ekran alıntısını atıyorum hemen:
Not: Render işlemi devam ediyor ve bir ilerleme yok.

Eki Görüntüle 1065374
Arkadaşlar sizin dediğiniz çözümleri uyguladım bu sefer de yine render alıyorum bu sefer de en son %12.9 şimdide %11.6 takıldı ve hala takılmaya devam ediyor.
İmzana RAM'i 8GB yazmışsın, ama 6GB gözüküyor. Düzeltir misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı