Camtasia Studio 8 Videonun Oynatma Ekranında Kasma Sorunu

Sakar TV

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben ufak ufak youtube montaj videoları atmaya başladım. Ama bir sıkıntım var, Camtasia Studio'ya videoyu atıyorum montajımı yapmak için videoyu yürüt tuşuna basıyorum ve video kasarak oynuyor. Render yapınca kasma yok, ama izlemek için yürüt dediğimde kasmaya başlıyor. Sizce bunun sebebi nedir?

Bunun nedeni videoyu işlemeden izlemeye çalışmandır. Render yaptıktan sorna izleyebilirsin videoyu. Mesela Premiere Pro'da videoya efekt ekledikten sonra Enter yaparak renderlaman gerekir. Ekran kartını devreye sokarsan ufak tefek efektlerde render yapmadan da izleyebilirsin. Ama Camtasia'da CUDA desteği yok.

Bunun nedeni videoyu işlemeden izlemeye çalışmandır. Render yaptıktan sorna izleyebilirsin videoyu. Mesela Premiere Pro'da videoya efekt ekledikten sonra Enter yaparak renderlaman gerekir. Ekran kartını devreye sokarsan ufak tefek efektlerde render yapmadan da izleyebilirsin. Ama Camtasia'da CUDA desteği yok.
Yani bunun için ne yapmalıyız Mikail Bey. Yardım ederseniz sevinirim. Aynı sorun bende de varda. :)

Bu arada konudan baya geçmiş ama konuyu canlandırıyorum. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı