Can sıkıntısında oynanabilecek oyun tavsiyesi

EnesUlts23

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İstediğim zaman girebileceğim ve istediğim zaman çıkabileceğim oyun önerir misiniz? Dead Cells bir aralar bu işimi görüyordu ama oynadıkça artık bir tur 1 saat 1 buçuk saatlere çıktı istediğim zaman çıkamıyorum. Celeste, Katana Zero ve Card shark tarzı küçük oyunlar arıyorum. Yardımcı olur musunuz? (mümkünse çevrimdışı)

İstediğim zaman girebileceğim ve istediğim zaman çıkabileceğim oyun önerir misiniz? Dead Cells bir aralar bu işimi görüyordu ama oynadıkça artık bir tur 1 saat 1 buçuk saatlere çıktı istediğim zaman çıkamıyorum. Celeste, Katana Zero ve Card shark tarzı küçük oyunlar arıyorum. Yardımcı olur musunuz? (mümkünse çevrimdışı)

House Flipper.

o oyunu daha önce denemiştim ilk birkaç saat çok sarıyor sonra çok tekrar ediyor diye bırakmıştım ama bu aralar tekrardan bi bakayım teşekkürler.

Hikaye odaklı ve korku unsurlu, 2d indie bir oyun var aklımda : omori. Ya da hem hikaye hem kanlı vahşetli 2d 8ndie bir oyun: hotline miami 1 ve 2
bi baktım omoriye çok benim tarzım değil ama hotline miami aklımda tekrar tekrar oynanır

İnternetini kapat Google gir o dinozor var ya internet yokken çıkıyor onu oyna baya sarıyor.

Tam bir stres atmalık oyun bırakıyorum buraya.

Katılıyorum cidden keyifli.

Rocket League olabilir, bir maç beş dakika falan sürüyor.
o oyunu oynayınca genelde çok sinir oluyorum yanımdakine arkadaşlarla giriyorum sadece oyüzden yinede güzel oyun
İnternetini kapat Google gir o dinozor var ya internet yokken çıkıyor onu oyna baya sarıyor.
sarmıyo ya çok oynadım zamanında

bu oyun çok güzel ama görevleri de uzun sürüyor -yada ben beceriksizim 2 saat plan yapıyorum-

Yeni konular

Geri
Yukarı