Canım Bisikletim

DeadFrozen

Kilopat
Yer
İstanbul/Çekmeköy
Şimdiye kadar en sevdiğim, beni yalnız bırakmayan, zamanımın neredeyse yarısını harcadığım, bir parçası zarar gördüğünde canımın acıdığı bisiklet... Ben bisiklet sürmeyi o kadar çok severim ki, kar-kış farketmez günde en az 3 saat sürerim, günde en az 2 kere bakımını yaparım, yağlarım, temizlerim ve ben onu baktıkça o da bana bakıyor. Siz hiç bisiklet sürdünüz mü sürdüyseniz de ne kadar seviyorsunuz? Şahsen ben 3 yaşımdan beri bisiklet sürüyorum ve hiç bıkmadım. Hem sürerken keyif alıyorum, hem kilo veriyorum, hem sağlıklı oluyorum, hem kas yapıyorum :D Ve hem de iyi hissediyorum. Bisiklet sürmek ayrı bir dünya kendinizi bu bisiklete kaptırır iseniz artık kurtulamazsınız çünkü bağımlılık yapıyor :D @BilgisayarKurdu

Bisiklet versiyonunu yaşıyorum şu anda.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu arada bisikletinle ilgili bilgi versene biraz fotoğraf vb. bakalım ne kadar bakımlı.

Katılıyorum, çok zevkli bir şey. Son 2-3 yıldır binemediğim için kendimi yine bilgisayara verdim, bisiklet kadar olmasa da burası da zevkli ya :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı