Canım çok sıkılıyor

mr.esat

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, garip bir şekilde canım sıkılıyor.

Yeni bilgisayar topladım kendi paramla, hayalimdeki fen lisesini kazandım ama nâfile. Bunlar beni çok mutlu etse de sıkıntım bir türlü gitmiyor.
Bilgisayarda oyun oynamak istesem hâla F2P oyun arıyorum, Valorant'la CS arasında gidip geliyorum ve artık 14 yaşında olmama rağmen bıktım şu salak oyunlardan biri hileci kaynar, birisi gerçeklikten acayip uzak. Evimde internet yok, telefon internetiyle oyun oynuyorum bitecek diye ödüm kopuyor. Fortnite indirmek için çok hevesleniyorum, ama bilgisayarımda yer yok, internet de yok. O oyunu indirsem bile kesin sıkılırım.

Bilgisayarda ücretsiz bir şekilde yapılabilecek bir şey önerir misiniz ya da indirme boyutu yüksek olmayan, rekabetçi oyun önerir misiniz?
Bunlara ek olarak oyun oynayacak arkadaşım yok, kardeşim var o da inatçı oynanmaz onla. Benimle beraber oyun arkadaşı olacak arkadaş var mı?

Bu arkadaş sadece bu oyunlar için değil, beraber girebileceğimiz tüm oyunlar için. Yani bana değer verecek birisini arıyorum.
Rankım düşük, CS:GO'da Silver 4'tüm Valorant'ta ise Bronz 2.

Hepsine cevap vermenize gerek yok sorulardan birine cevap verin yeter.

PUBG Lite, COD Warzone, Apex Legends, Unturned, Dota 2, LoL olabilir.

Hikayeli oyun öneririm. Mesela Valve Complete Pack al, bütün Valve oyunları var. İndirimde 80'e falan düşüyordu sanırım.

Ben oyun arkadaşı olamam maalesef. Hala ekran kartına para biriktirmekteyim. İllaha ki biri çıkacaktır ama :)

Herkese böyle şeyler geliyor, süper sistem dizersin ama sıkılmaya başlarsın. Eski bilgisayarında oyun oynarken daha fazla keyif aldığın aklına gelir ;(

PUBG Lite, COD Warzone, Apex Legends, Unturned, Dota 2, LoL olabilir.

Ben oyun arkadaşı olamam maalesef. Hala ekran kartına para biriktirmekteyim. İllaha ki biri çıkacaktır ama :)

Herkese böyle şeyler geliyor, süper sistem dizersin ama sıkılmaya başlarsın. Eski bilgisayarında oyun oynarken daha fazla keyif aldığın aklına gelir ;(
PUBG Lite zaten oynuyorum.
PC'mde:
Warzone: 25 FPS
Apex: 40 FPS.
Unturned'in ne olduğunu da anlayamadım.

Point Blank.
2 GB indirme istiyor ve güncelleme ile 2-3 GB daha indirme yapıyor.
Kurulum bittikten sonra 10 GB oluyor Total'de oyun.
Oyun haftada 1 güncelleme alıyor ve fazla hile yok.
Rank sistemi, klan maçı sistemi, patlatma haritaları, TDM haritaları, bıçak maçları, tabanca maçları, Sniper maçları, silah yarışı modu vs. tür tür modlar var. Oyunun GM ve moderatör kadrosu fazlasıyla yeterli. Oyunu oynamanı öneririm.
Yaşıtın oyuncular bulmakta zorluk çekmessin. Bir klana girer Discord ile konuşup rank ve klan maçları oynarsın.

Arkadaşlar, garip bir şekilde canım sıkılıyor.

Yeni bilgisayar topladım kendi paramla, hayalimdeki fen lisesini kazandım ama nâfile. Bunlar beni çok mutlu etse de sıkıntım bir türlü gitmiyor.
Bilgisayarda oyun oynamak istesem hâla F2P oyun arıyorum, Valorant'la CS arasında gidip geliyorum ve artık 14 yaşında olmama rağmen bıktım şu salak oyunlardan biri hileci kaynar, birisi gerçeklikten acayip uzak. Evimde internet yok, telefon internetiyle oyun oynuyorum bitecek diye ödüm kopuyor. Fortnite indirmek için çok hevesleniyorum, ama bilgisayarımda yer yok, internet de yok. O oyunu indirsem bile kesin sıkılırım.

Bilgisayarda ücretsiz bir şekilde yapılabilecek bir şey önerir misiniz ya da indirme boyutu yüksek olmayan, rekabetçi oyun önerir misiniz?
Bunlara ek olarak oyun oynayacak arkadaşım yok, kardeşim var o da inatçı oynanmaz onla. Benimle beraber oyun arkadaşı olacak arkadaş var mı?

Bu arkadaş sadece bu oyunlar için değil, beraber girebileceğimiz tüm oyunlar için. Yani bana değer verecek birisini arıyorum.
Rankım düşük, CS:GO'da Silver 4'tüm Valorant'ta ise Bronz 2.

Hepsine cevap vermenize gerek yok sorulardan birine cevap verin yeter.
Burda çok mutlu görünüyordun halbuki, internet sorunu yer olmaması çok arkadaşının olmaması seni bu sistemden soğutmuş biraz..
Screenshot_8.png

Geri
Yukarı