Çankırı'da okulun bahçesindeki Atatürk büstüne saldıran kişi, tutuklanıp ceza evine gönderildi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Puahaha zihniyete bak, sanırım sen de bu büste saldıranların kafadansın, dünya üzerinde bulunan hangi varlık atama hakaret edebilir?

Neymiş efendim İslam dininde yasakmış, tamam da biz büste tapmıyoruz saygı gösteriyoruz. Umarım mesajı alıntılayıp cevap verecek kadar aciz değilsindir.
2-3 süslü kelime yazıp, gûya cevap yazılmayacak şeyler yazdığını sanan kişiler sınıfından olduğunu belli etmeni kimse istemedi. Her şeye bir maske uydurduğunuzdan profesyonelleşmişsiniz maske uydurmaya. Sen ve senin zihniyetinde ki kişilerle tartışmaya girerek daha fazla çukurda dolaşmak istemiyorum. Zihniyetleriniz artık sıfırda değil, sıfırın altında...

2-3 süslü kelime yazıp, gûya cevap yazılmayacak şeyler yazdığını sanan kişiler sınıfından olduğunu belli etmeni kimse istemedi. Her şeye bir maske uydurduğunuzdan profesyonelleşmişsiniz maske uydurmaya. Sen ve senin zihniyetinde ki kişilerle tartışmaya girerek daha fazla çukurda dolaşmak istemiyorum. Zihniyetleriniz artık sıfırda değil, sıfırın altında...
Malum zihniyetin hizmetçisi bu da. Cevap falan yazmayın buna dostlar.

Bir tanesi de bu. :D
1634823517501.png

Yapılamayacak bir şey değil birader.
Yapılacak bir şey ise yap da hep beraber görelim. Allah buna da müsaade eder de (müddet verirse) gelecekte, o zaman konuşursun konu hakkında. Şu an ortada olmayan şeyi ortaya koymaya çalışman boş beleş iş.
Malum zihniyetin hizmetçisi bu da. Cevap falan yazmayın buna dostlar.
Yine bir şeylere karar veriyorsun galiba kendi çapında. Şu Twitter'da her gün bir şeylere karar verenlerdensin galiba sen de.

Yapılacak bir şey ise yap da hep beraber görelim. Allah buna da müsaade eder de (müddet verirse) gelecekte, o zaman konuşursun konu hakkında. Şu an ortada olmayan şeyi ortaya koymaya çalışman boş beleş iş.
Dünya üzerinde pavyon var, striptiz club var, genelev var bir sürü. Müsaade etti o zaman tanrı?
Yine bir şeylere karar veriyorsun galiba kendi çapında. Şu Twitter'da her gün bir şeylere karar verenlerdensin galiba sen de.
31

2-3 süslü kelime yazıp, güya cevap yazılmayacak şeyler yazdığını sanan kişiler sınıfından olduğunu belli etmeni kimse istemedi. Her şeye bir maske uydurduğunuzdan profesyonelleşmişsiniz maske uydurmaya. Sen ve senin zihniyetinde ki kişilerle tartışmaya girerek daha fazla çukurda dolaşmak istemiyorum. Zihniyetleriniz artık sıfırda değil, sıfırın altında...

Yazık sana, sadece yazık.

Sen İslam diniyle kafayı bozmuşsun, abartmışsın yani. Saygı duymak ile tapmanın farkını ayrıştıramıyorsun, çok yazık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı