Canlı ders çok kötü geçiyor

Giren herkesin mikrofonu kapalı olsun ve kendileri açamasınlar diye bir ayar var Zoom'da. Onu kullansın hocanız.

Hocam, yanlış anlamadıysam eğer EBA Canlı Ders uygulamasını kullanıyorlar.

Konu açmıştım belki hatırlarsınız, 5 liralık kartı nasıl satabilirim diye. Sattım o kartı hocam, 3,85'e aldı biri :).

Hocam, yanlış anlamadıysam eğer EBA Canlı Ders uygulamasını kullanıyorlar.
Ben de yanlış anlamadıysam EBA Canlı Ders Zoom'un üzerine telefon kılıfı gibi kılıf geçirilmesinden başka bir şey değil.

Hiç kullanmadım ama birçok kişiden bunu ifade eden şeyler duydum.

Ben de yanlış anlamadıysam EBA Canlı Ders Zoom'un üzerine telefon kılıfı gibi kılıf geçirilmesinden başka bir şey değil.

Hiç kullanmadım ama birçok kişiden bunu ifade eden şeyler duydum.
Kamera açma gibi özellikler kapatılıp, biraz Türkçe'ye çevrilmiş. Ayrıca bekleme odasında, odayı kuran değil öğretmeniniz yazıyor. Chat'de yok. Normal zoom'dan daha iyi, kamera açamadığımız için.

Bizde kanser tipler yok ama hocaların domates interneti ve patates bilgisayarları yüzünden sesler ve görüntüler de gidiyor. Ve derslere girmek saçma bir şekilde zorunlu. Hocalar da kitaptaki bilgiyi kendileri için okuduğundan sesi kapatıyorum müziğimi açıp kendim çalışıyorum.

Bizde kanser tipler yok ama hocaların domates interneti ve patates bilgisayarları yüzünden sesler ve görüntüler de gidiyor. Ve derslere girmek saçma bir şekilde zorunlu. Hocalar da kitaptaki bilgiyi kendileri için okuduğundan sesi kapatıyorum müziğimi açıp kendim çalışıyorum.

Bir de MEB bakanının bir halt başarmışçasına (uzaktan eğitim böyle şöyle falan) televizyonda konuşması yok mu? Ahh...

3 kere canlı derse katıldım 3.de baktım hocanin mikrofonu cizirdiyor o gün bugündür girmedim 1 derse. Aç YouTube'u dinle konuları inan çok daha verimli olur.

Geri
Yukarı