Canlı derse katılmalı mıyım?

JollySceptre

Hectopat
YouTube'dan kendime birkaç ders kanalı belirledim o kanallardan konuyu dinleyip kanalın hazırladığı program dahilinde sorular çözüyorum gerektiğinde konuyu tekrar ediyorum, fakat bir yandan da canlı ders var, doğal olarak benim hocalarım farklı bir programla ilerliyor ve ikisini birden soru çözerek götürebileceğimi pek sanmıyorum.
Sadece canlı derse katılıp dinleyip not tutup tekrar etsem, soru çözmesem daha sonra YouTube'dan ilerleyince o konudan soru çözsem sizce yine de canlı dersler benim için verimli olur mu?
Ayrıca canlı derslerin konu anlatımının YouTube'a göre daha kötü olduğunu belirteyim.
Açıkçası katılmayı istemiyorum ama notuma falan yansıyacaksa bu fikrim değişebilir.

Bizde yoklama alındığı için giriyorum ben. Yoklama alınıyorsa sen de gir bence.
Yoklama falan hikâye, bizim sınıf grubunda hocalardan biri yoklama alınıp idareye bildirilecek dedi. Ben de canlı derste zorunluluk olmadığını, bu yüzden derse girmezsem benim ismimin idareye verilemeyeceğini söyledim. Konuyla ilgili Milli Eğitim Bakanı'nın açıklaması vardı, onu attım. Hoca cevap bile vermedi. Hocalarınız derse girmezseniz isminizi idareye veririz diyorsa böyle bir şey yapamayacaklarını, aksi takdirde şikayet edeceğinizi söyleyin.

Yoklama falan hikâye, bizim sınıf grubunda hocalardan biri yoklama alınıp idareye bildirilecek dedi. Ben de canlı derste zorunluluk olmadığını, bu yüzden derse girmezsem benim ismimin idareye verilemeyeceğini söyledim. Konuyla ilgili Milli Eğitim Bakanı'nın açıklaması vardı, onu attım. Hoca cevap bile vermedi. Hocalarınız derse girmezseniz isminizi idareye veririz diyorsa böyle bir şey yapamayacaklarını, aksi takdirde şikayet edeceğinizi söyleyin.
Sıkıntı yoklama falan da değil aslında. Bir kaç derse girmediğimi görüp velimi ararlarsa harcarlar beni.

Geri
Yukarı