Canlı derse katılmazsak ne olur?

Demir.kan

Hectopat
Makaleler
1
Canlı derse katılmayıp kendim YouTube üzerinden çalışıyorum bunun benim için daha faydalı olduğu için böyle yapıyorum.
2. dönem hiçbir canlı derse ve EBA'dan ödev bile yapmadım sizce sorun olur mu?

Canlı derse katılmayıp kendim YouTube üzerinden çalışıyorum bunun benim için daha faydalı olduğu için böyle yapıyorum.
2. dönem hiçbir canlı derse ve EBA'dan ödev bile yapmadım sizce sorun olur mu?
Ben 1. dönemin yarısından beri girmiyorum ve hoca sözlüye katılımdan verecekmiş. Hayır hiç düşünmüyorlar öğrencilerin interneti var mı, cihazları var mı. İnternetim çok kötü olduğu için giremiyordum. Artık ucunu kaçırdığım için kendim çalışıyorum ben de.

Bunu ben de yapmak istiyorum fakat derse katılıma göre sözlü/performans notu verdikleri için girmek zorunda kalıyorum. Derslerden sonra gün içerisinde kendim çalışıyorum.

Ben 1. dönemin yarısından beri girmiyorum ve hoca sözlüye katılımdan verecekmiş. Hayır hiç düşünmüyorlar öğrencilerin interneti var mı, cihazları var mı. İnternetim çok kötü olduğu için giremiyordum. Artık ucunu kaçırdığım için kendim çalışıyorum ben de.
Sen zaten baştan bir amacın yok kafanda kurmuşsun. Eğer öğrencinin interneti olmasın telefonu olmasın hadi köyde olsun televizyonları bile olmasın işin en uç noktası, giderler müdüre söylerler bu kadar basit. Böyle diye diye kendinizi avutursunuz.

Düşünüyorlar efendim düşünüyorlar. Durumu olmayan, interneti olmayan öğrenciler bize ulaşsın diye okullar boşuna mı yırtındı? Durumu olmayan neredeyse bütün öğrencilerin kaydı vardır okul yönetiminde.

Düşünüyorlar efendim düşünüyorlar. Durumu olmayan, interneti olmayan öğrenciler bize ulaşsın diye okullar boşuna mı yırtındı? Durumu olmayan neredeyse bütün öğrencilerin kaydı vardır okul yönetiminde.
İşte şunu anlamıyorlar(anlamak istemiyorlar) ellerinin altında efsane bir bilgisayar ama sanki gerçekten düşünür gibi "yav durumu olmayan var onlar napsin" diyip duruyorlar git dersine çalış kardeşim hatta boşver çalışma ya zaten sonun belli git dışardan oku, okullar açılır ise oturduğun sırada boş yer kaplama zaten o zaman da farklı bir mazeret bulursun.

Yeni konular

Geri
Yukarı