Canlı derste yaptığım hata yüzünden sınıfta kalır mıyım?

Makaleler
3
Daha fazla  
Az önce dersteydik, kimya dersi 11.Sınıf sıkıcıydı ders, mikrofonum açıkmış uykum geliyor bu kadın ders anlatırken dedim, ve bir sessizlik oldu, sonra devam ettim hocam ışık kapalıydı falan diye de öğretmen sözlüme 0 falan vermez değil mi? Sizce nasıl gönlünü alırım?

Hakaret falan etmemişsin bir şey olmaz. Ama dikkat et küfür falan etseydin sıkıntı yaşardın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Az önce dersteydik, kimya dersi 11.sınıf sıkıcıydı ders, mikrofonum açıkmış uykum geliyor bu kadın ders anlatırken dedim, ve bir sessizlik oldu, sonra devam ettim hocam ışık kapalıydı falan diye de öğretmen sözlüme 0 falan vermez değil mi? Sizce nasıl gönlünü alırım?

Bizim arkadaş derste hocaya küfür etti disiplin verdi hoca.

...mikrofonum açıkmış uykum geliyor bu kadın ders anlatırken dedim...
Sırf bunu dedin diye seni sınıfta bıraksın o zaman görelim onu. MEB falan demeden her yere şikayet edin eğer böyle bir şey yaparsa. Bunu söyleyebilmek sizin hakkınız. Herhangi bir hakaret yok içerisinde.

Az önce dersteydik, kimya dersi 11.Sınıf sıkıcıydı ders, mikrofonum açıkmış uykum geliyor bu kadın ders anlatırken dedim, ve bir sessizlik oldu, sonra devam ettim hocam ışık kapalıydı falan diye de öğretmen sözlüme 0 falan vermez değil mi? Sizce nasıl gönlünü alırım?
Eeee noldu sonuç olarak D:.

Geri
Yukarı