Çözüldü "Can't open AsIO3.sys error code 2" hatası sonrası fan RGB'leri uyumsuz çalışıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HaydarAlp

Centipat
Anakart
Asus Prime B650-Plus
Merhaba arkadaşlar bugün bilgisayarı açtığımda karşıma böyle bir hata çıktı ve kasa ile sıvı soğutma fan RGB'leri uyumsuz çalışmaya başladı. Sonrasında forumdan bulduğum konularda Armoury Crate silip yüklemem gerektiğini okudum fakat bunu yaptıktan sonra hiçbir değişiklik olmadı. Dili İngilizce yapıp denedim yine olmadı. Bir çözüm yolu var mı?

1685642372880.png

Ayrıca ek olarak şunu da söyleyeyim bilgisayarı ilk açtığımda bu hatanın haricinde Razer Synapse hiçbir zaman yönetici onayı istememesine rağmen ilk defa yönetici onayı istedi. Ne yapmam gerek?
Sıvı soğutma: ASUS TUF LC240.
Kasa: MSI Gungnir 111r.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sürücüleri silip yükle. Olmaz ise formatla.

Biraz geç cevap veriyorum anca format atacak zaman bulabildim. Format atmama rağmen düzelmedi. Ne yapmam gerekir eğer donanım kaynaklı bir sorun ise teknik servisi arayacağım.( tamamdır düzelttim format attıktan sonra Armoury Crate uygulamasından sıvı soğutmayı tanımladım ve kapayıp açınca kasa fan ve sıvı soğutma RGB'leri yaklaşık 10 saniye söndü sonra açıldığında tekrar uyumlu çalışmaya başladı.)
Sürücüleri silip yükle. Olmaz ise formatla.

Biraz geç cevap veriyorum anca format atacak zaman bulabildim. Format atmama rağmen düzelmedi. Ne yapmam gerekir eğer donanım kaynaklı bir sorun ise teknik servisi arayacağım.( tamamdır düzelttim format attıktan sonra Armoury Crate uygulamasından sıvı soğutmayı tanımladım ve kapayıp açınca kasa fan ve sıvı soğutma RGB'leri yaklaşık 10 saniye söndü sonra açıldığında tekrar uyumlu çalışmaya başladı.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı