Çap Yayınları akıllı tahta uygulamasına nasıl erişilir?

Hocam şifreleri internette mevcut ama programı bulamadım. Şifresizleri de var.

Hocanın kullandığı programı iyice incelemen gerekli çünkü hepsi 21-22 müfredatlı olanı kullanmıyor bazıları daha eski olanları kullanıyor kaba biri diyorsun ama rica edersen durumunu ifade edip merhamet gösterecektir.

Hocanın kullandığı programı iyice incelemen gerekli çünkü hepsi 21-22 müfredatlı olanı kullanmıyor bazıları daha eski olanları kullanıyor kaba biri diyorsun ama rica edersen durumunu ifade edip merhamet gösterecektir.
Vermeyeceğini biliyorum hocam. Yazsaydın der tersler hemen. İçinde hiç sevgi yok kadının.

Hayır sadece hocalara özel değil genellikle 2 lira gibi bir fiyata satılıyor Z-fernus a bakabilirsin ayrıca ücretsizde bulabilirsin.

Arkadaş hangi müfredata ait olduğunu bilmiyor ve bunun için para ödemesi gerekmiyor her birini tek tek kontrol etmek yerine yazan birinden almak daha mantıklı benim görüşüm.

Arkadaş hangi müfredata ait olduğunu bilmiyor ve bunun için para ödemesi gerekmiyor her birini tek tek kontrol etmek yerine yazan birinden almak daha mantıklı benim görüşüm.

Sınıftakiler ile aram hiç iyi değil bulurum sanmıştım. Pazartesi günü sınavım var :(.
Hocam bu arada güncel müfredat olması lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı