Car Mechanic Simulator tespit edilemeyen jant parçası nasıl bulunur?

Kennys 12

Hectopat
Daha fazla  
Bütün her şeyi yaptım ancak şu hatalı parçayı bulamadım. Nereye baktıysam yok. Bilenler yardımcı olabilir mi?

E7B669D0-D2E7-4946-A41C-F44AEE62FD8B.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütün her şeyi yaptım ancak şu hatalı parçayı bulamadım. Nereye baktıysam yok. Bilenler yardımcı olabilir mi?

Eki Görüntüle 1484367

Radyatör fanı olacak. Radyatörü sök, parçayı bulursun.

Dostum ön tarafta alt salıncak'ta takılı olan burç olabilir alt salıcağı sökerek görebilirsin veya benzin pompası sorun olabilir.

Hocam maalesef dediğiniz doğru değil. Bu hikaye siparişi ve arkadaş Google'a yazsaydı çıkardı. Çıkan videolardan birinin sonuna baksa tüm listeyi ve kendisinin tespit edemediği parçayı görürdü.

Ben de aynı görevde YouTube'dan bakmıştım, evet tahmin etmek zor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eki Görüntüle 1484367

Sorun çözüldü mü?

Son düzenleme:
Radyatör fanı olacak. Radyatörü sök, parçayı bulursun.

Hocam maalesef dediğiniz doğru değil. Bu hikaye siparişi ve arkadaş Google'a yazsaydı çıkardı. Çıkan videolardan birinin sonuna baksa tüm listeyi ve kendisinin tespit edemediği parçayı görürdü.

Ben de aynı görevde YouTube'dan bakmıştım, evet tahmin etmek zor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sorun çözüldü mü?

Evet konuyu açtıktan 5-10dk sonra biraz daha uğraştım ve sonunda uzun uğraşlar sonucu buldum. Teşekkürler.

Geri
Yukarı