Car Town'a ne oldu?

Merak edenler için şuanlık oyun için hazırladığım araçlar bu şekilde. Genel olarak ince detaylara girmeden bu tarz modeller yaparak tatlı bir görünüm oluşturmaya çalışıyorum. Oyun içi görüntü değildir, modelleme için kullandığım Blender üzerinden yaptığım bir render. İlginiz için teşekkür ederim umarım beğenirsiniz.
Eki Görüntüle 1802025
nedir son durum :)

kanka car tycoon mu oyunun adı
Şuanlık oyunumuzun ismi Garage Tycoon.

16-17 Araç sayısına ulaştık, garajın içini özelleştirebilceğiniz (koltuk, masa, bilardo masası) gibi eşyaları ekleyebildiğimiz sistem yapıldı ve tam bitmemiş olsa da yarış sistemi eklendi. Şu sıralar benlik pek iş yok olsa da ayıracak pek vaktim yok. Oyun motoru kısmında çalışan arkadaş kapalı beta hazırlamaya uğraşıyor fakat kapalı beta büyük ihtimal oyunun yapımında görev alan insanlara özel olacak. Ha birde deneme amaçlı bodykitler tasarladım araçlarınızı özelleştirebilmenizi istiyoruz fakat yakın zamanda eklenir mi bu özellik bir fikrim yok. Bodykit tasarladığım bir aracı örnek olarak atıyorum. İlginiz için teşekkürler.

Son durum ne ve PC içinmi olacak kral.
İlk hedefimiz Android&Ios fakat Android&Ios sürümlerini hazır ettikten sonra Pc versiyonu yapmayı da düşünüyoruz.

Dosya Ekleri

• image-45-1.png
    image-45-1.png
    506,9 KB · Görüntüleme: 73
Son düzenleme:
Şu anlık oyunumuzun ismi garage tycoon.

16-17 araç sayısına ulaştık, garajın içini özelleştirebileceğiniz (koltuk, masa, bilardo masası) gibi eşyaları ekleyebildiğimiz sistem yapıldı ve tam bitmemiş olsa da yarış sistemi eklendi. Şu sıralar benlik pek iş yok olsa da ayıracak pek vaktim yok. Oyun motoru kısmında çalışan arkadaş kapalı beta hazırlamaya uğraşıyor fakat kapalı beta büyük ihtimal oyunun yapımında görev alan insanlara özel olacak. Ha bir de deneme amaçlı bodykitler tasarladım araçlarınızı özelleştirebilmenizi istiyoruz fakat yakın zamanda eklenir mi bu özellik bir fikrim yok. Bodykit tasarladığım bir aracı örnek olarak atıyorum. İlginiz için teşekkürler.

İlk hedefimiz android&iOS fakat android&iOS sürümlerini hazır ettikten sonra PC versiyonu yapmayı da düşünüyoruz.

Elinize sağlık çok güzel ilerliyorsunuz umarım en yakın zamanda en güzel şekilde çıkarırsınız.

Hocam son durum nedir, güncel durumu takip edebileceğimiz bir grup veya topluluk var mı acaba?

Oyunumuzun adı şu anlık Garage Tycoon, kendiniz araştırıp topluluğumuzu bulabilirsiniz buradan paylaşamıyorum maalesef. Güncel durum hakkında şu anlık 3D kısmında ilerleme göstermedik başka konularla ilgileniyor yani ben de pek hakim değilim.

Oyunumuzun adı şu anlık Garage Tycoon, kendiniz araştırıp topluluğumuzu bulabilirsiniz buradan paylaşamıyorum maalesef. Güncel durum hakkında şu anlık 3D kısmında ilerleme göstermedik başka konularla ilgileniyor yani ben de pek hakim değilim.
Hocam harikasınız, gece gece bir bakıyım ne olmuş Car Town'a diye geldim. Takip ediyorum, başarılarınızın devamını dilerim.

Hocam harikasınız, gece gece bir bakıyım ne olmuş Car Town'a diye geldim. Takip ediyorum, başarılarınızın devamını dilerim.
Garage Tycoon'u bulabildiniz mi hocam? Ben bakındım ama bir şey bulamadım.

Geri
Yukarı