Carbide Spec-04 nasıldır?

Beğendiğim bir kasa. Fakat tek bir fan ile geliyor, 1-2 fan daha takarsanız daha iyi olur.

Son düzenleme:
Güzel ama ısı problemi yaşayanlar vardı hala var mı bilmiyorum. 1-2 konu da görmüştüm. @Silinen üye birine önermemişti bu kasayı onun yerine başka bir kasa alın demişti ve adam almayıp bu kasayı tercih etmişti şu an ısı sorunu çekiyor. Bence 600 TL'ye 600W Akasa Viper, CMT110A falan alabilirsiniz.

Güzel ama ısı problemi yaşayanlar vardı hala var mı bilmiyorum. 1-2 konu da görmüştüm. @Silinen üye birine önermemişti bu kasayı onun yerine başka bir kasa alın demişti ve adam almayıp bu kasayı tercih etmişti şu an ısı sorunu çekiyor. Bence 600 TL'ye 600W Akasa Viper, CMT110A falan alabilirsiniz.
O kişiyi etiketlememe gerek yok heralde :) Bu kasayı aldıktan sonra üstüne 4 fan daha aldı ama nafile. Onlara vereceği parayla çoktan Enthoo Pro M veya Meshify C almıştı kendisi.

Ryzen 2600 ve GTX 1060 6gb olacak buna uygun güç kaynağı ve kasa lazim.
Anakart olarak b450 kullanacam ilerde oc yapabilirim. Kasa da değişen birşey olmayacak 600-700 e kadar sorunu olmayan bir kasa önerisi bekliyorum :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı