Cars 2 açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

BenNoobum

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, geçen arkadaşımda Cars 2 buldum, verdi sağ olsun hesabını, Steam'den girdim, yükledim, oyun açılmadı. 2011 oyunu sonuçta ama çözülebilecek bir sorun mu?

Sistem özellikleriniz nedir?

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ​

• MİNİMUM:
    • İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP SP3/ Windows 7
    • İşlemci: Intel Pentium 4 3.0 GHz, AMD Athlon 64 3500+ or equivalent processor
    • Bellek: 2 GB RAM
    • Ekran Kartı: 256 MB DirectX 9.0c-compatible, NVIDIA GeForce 6600 or better, ATI Radeon X800 or better dedicated video card supporting Shaders Model 3
    • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
Bu siteden oyunu aratıp can you run it yazana tıklayın kaldırıp kaldırmayacağını gösterir.

sistem gereksinimleri​

• Minimum:
    • İşletim sistemi: Microsoft Windows XP SP3/ Windows 7
    • İşlemci: Intel Pentium 4 3.0 GHz, AMD Athlon 64 3500+ or equivalent Processor.
    • Bellek: 2 GB RAM.
    • Ekran kartı: 256 MB DirectX 9.0C-compatible, NVIDIA GeForce 6600 or better, ATI Radeon X800 or better dedicated video Card supporting shaders model 3
    • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan.

Sistemim iyi oyun direk kapanıyor 1050 Ti 4 GB 8 GB RAM AMD Ryzen 3 var.

sistem gereksinimleri​

• Minimum:
    • İşletim sistemi: Microsoft Windows XP SP3/ Windows 7
    • İşlemci: Intel Pentium 4 3.0 GHz, AMD Athlon 64 3500+ or equivalent Processor.
    • Bellek: 2 GB RAM.
    • Ekran kartı: 256 MB DirectX 9.0C-compatible, NVIDIA GeForce 6600 or better, ATI Radeon X800 or better dedicated video Card supporting shaders model 3
    • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan.
Bu siteden oyunu aratıp can you run it yazana tıklayın kaldırıp kaldırmayacağını gösterir.

Bu siteden de bakın.
Yoksa bir sorun olabilir.

Rapor oluşturun.

Geri
Yukarı