Cars 3 hakkında ne düşünüyorsunuz?

McQueen'in bir şekilde geri dönüş yapacağını ve yeni nesillere tecrübeleriyle toz yutturacağını izleyeceğiz muhtemelen 4. filmde hikayeye bu şekilde nokta koymaları muhtemel. Ama kaderinin doc gibi olup kaza yaparak hayatını kaybetmesini de görebiliriz fakat bu oldukça tepki çeker.

McQueen'in bir şekilde geri dönüş yapacağını ve yeni nesillere tecrübeleriyle toz yutturacağını izleyeceğiz muhtemelen 4. filmde hikayeye bu şekilde nokta koymaları muhtemel fakat kaderinin doc gibi olup kaza yaparak hayatını kaybetmesini de görebiliriz fakat bu oldukça tepki çeker.

Sonuçta filmin isminin "Final Ride" olacağı konuşuluyor buradan bunu çıkarabiliriz.

Bu arada dizinin herhangi bir resmi fragmanı gibi bir şey paylaşıldı mı?
Az önceki sayfalarda bir fotoğraf vardı. O resmi görsel mi? Eğer paylaşıldıysa teaser gibi bir şey bana link bırakabilir misiniz?

Bir diğer teori ise son yarışında hakkaniyetli bir galibiyet alıp elini ayağını pistlerden çekip radyatör kasabasında sessiz sakin bir hayat yaşaması.
Bu arada dizinin herhangi bir resmi fragmanı gibi bir şey paylaşıldı mı?
Az önceki sayfalarda bir fotoğraf vardı. O resmi görsel mi? Eğer paylaşıldıysa teaser gibi bir şey bana link bırakabilir misiniz?

Evet, o 2 fotoğrafta resmi. Link olarak aşağıya bırakıyorum Disney+ Türkiye'ye Gelse'de izlesek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir diğer teori ise son yarışında hakkaniyetli bir galibiyet alıp elini ayağını pistlerden çekip radyatör kasabasında sessiz sakin bir hayat yaşaması.

Evet, o 2 fotoğrafta resmi. Link olarak aşağıya bırakıyorum Disney+ Türkiye'ye Gelse'de izlesek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkür ederim :)

Tamamen politik sebepler nedeniyle sonunun değiştirildiğini düşünüyorum. Özellikle ilk filmdeki *Kral son yarışını bitirebilmeli* sözüne ihanet ettiler. Bence ilk başta o sarılı araba hikayede yoktu. Filmin sonundaki atlama hareketini vs. Mqueen yapacaktı. Ama tabiiki feministlerin oturma organlarını yalamak için hikayeyle gram alakası olmayan, arka plan hikayesi olarak güya yarışçı olmak istiyormuş ama kadın olduğu için izin vermemişler vs. diye Feministler için politik doğrucu itici bir karakter yarattıkları için serinin sonunun çöp edildiğini düşünüyorum. Sondaki hareketi Mqueen yapsaydı hikayeye güzel bir final koyabilirlerdi.

Tamamen politik sebepler nedeniyle sonunun değiştirildiğini düşünüyorum. Özellikle ilk filmdeki *Kral son yarışını bitirebilmeli* sözüne ihanet ettiler. Bence ilk başta o sarılı araba hikayede yoktu. Filmin sonundaki atlama hareketini vs. Mqueen yapacaktı. Ama tabii ki feministlerin oturma organlarını yalamak için hikayeyle gram alakası olmayan, arka plan hikayesi olarak güya yarışçı olmak istiyormuş ama kadın olduğu için izin vermemişler vs. diye Feministler için politik doğrucu itici bir karakter yarattıkları için serinin sonunun çöp edildiğini düşünüyorum. Sondaki hareketi Mqueen yapsaydı hikayeye güzel bir final koyabilirlerdi.

Evet o Cruze çok çok itici bir araba. Sally yarışsa çok daha iyi olurdu madem McQueen yarışmayacak. Ya böyle bir mesajı 7 yaşındaki çocuk nasıl anlasın ya? Bıktım şu eşitlik de eşitlik diye her yere çatan feminizmden. Animasyon filmlerine kadar :)

Geri
Yukarı