CarX Drift Racing Online fren ve gaz atanmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

FlexinVL

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, snophy v5h kullanıyorum ve bundan 1 ay önce bu oyunu oynarken ( sürekli oynarım ) gaz ve fren ayrı ayrı axis 1 ve axis 2 şeklinde atanıyordu şimdi ise gaz a axis 1 atanıyor fakat frene atamak istediğimde aşağıda verdiğim hatayı veriyor.

20220812235959_1.jpg

Sorunu çözebilmiş değilim sizlerin yardımınızı bekliyorum...

Merhaba Snopy'nin direksiyon setlerinde ciddi bir problem var. Direksiyon driver ı yüklümü.
Hayır ama yükleyip baktığımda iki pedalda çalışır durumda. Driver bilgisayar da yüklü iken oyun açılmıyor hata veriyor. Silmem gerekiyor driver ı zaten sadece tuşların çalışıp çalışmadığını kontrol edebiliyoruz driverdan.

Hayır ama yükleyip baktığımda iki pedalda çalışır durumda. Driver bilgisayar da yüklü iken oyun açılmıyor hata veriyor. Silmem gerekiyor driver ı zaten sadece tuşların çalışıp çalışmadığını kontrol edebiliyoruz driverdan.
Ayarlardan gaz ve fren pedalını birleştir ve öyle dene.Driver kurmana gerek yok driver bazen oyunlarda sıkıntı çıkartır çok kez yaşadım.

O Birleştirme dediğin olay nasıl yapılıyor?
Ayarlardan gaz ve fren pedalını birleştir ve öyle dene.Driver kurmana gerek yok driver bazen oyunlarda sıkıntı çıkartır çok kez yaşadım.

O birleştirme dediğin olay nasıl yapılıyor?

Bir de fren pedalını oyun sadece gaz olarak görüyor sanırım şu anda onu fark ettim sadece fren atadım gaz olarak çalışıyor gaz atıyorum yine gaz oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı