Caseopening.store güvenilir mi?

çakmavaryasyon

Hectopat
Yer
Ordu/İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Mühendisliği
Caseopening.store diye bir kasa sitesi var. Site tavsiyesi istemiyorum. 10$ bir silah yatırdığımız taktirde kazandıklarımızı verecekmiş. Bilen arkadaşlarım yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Az önce siteye yaklaşık 40 Dolar yatırdım. Ancak hala "Bot has incorrectly calculated to you the first deposit. As you used a promo code on 15$, you need to deposit just $10 more" hatası alıyorum. Jackpot'tan çıkardığım için pek bir zararım olmadı. Sanırım güvenilir değil

Az önce siteye yaklaşık 40 Dolar yatırdım. Ancak hala "Bot has incorrectly calculated to you the first deposit. As you used a promo code on 15$, you need to deposit just $10 more" hatası alıyorum. Jackpot'tan çıkardığım için pek bir zararım olmadı. Sanırım güvenilir değil
Değişen bir durum varmı siteden alışveriş yapabildin mi ?

Değişen bir durum varmı siteden alışveriş yapabildin mi ?

Bende 2 adet Gut Knife düşürdüm 53 Dolar tanesi ve bendende 5 Dolar deposit istiyor ve gerçektende scam olmadığını söyleyenlerde var sizce ne yapmalıyım ?

2 Gut knife'yi 5 dolara vereceklerini sanmıyorum.Büyük bir ihtimalle scam sitedir.

Bide site farmskins.com çakması.

Ama alıp video ile kanıtlayanlar var bilmiyorum gerçekten :/

Video atanlara dikkat et ekranin tamamını göstermiyor. Arkadaşları isim değiştirip atiyor olabilir
Dün akşam tekrar denedim ve benden ısrarla değeri 10 dolardan daha fazla bir item yatırmamı istedi. Jackpottan düşürdüğüm itemlerin birazını yatırdım. Yaklaşık 150 dolar falan. Ama hala siteden düşürdüğüm itemleri çekemiyorum. Benim bir zararım olmadı. Bu siteyi tavsiye etmiyorum. Çekilen videolar tamamen sitenin sahibiyle anlaşmalı olarak çekilmiştir. İtemlerinizi kaybetmekler kalmaz, güvenilir olmayan bir siteye girdiğiniz için yasaklama bile alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı