Caspe VIA T18M root yapılırsa yazılım desteğini keser mi?

Hanzo

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar yakın zamanda aldığım Casper tablet hakkında birkaç sorum var. Öncelikle AnTuTu'dan baktığımda işlemci 64Bit ama android 32Bit yüklü bunu 64Bit yapamaz mıyım? Bir de Root atmayı planlıyorum. Casper Root'u bahane ederek yazılım desteğini keser mi? Daha önce Root deneyimim var ancak Casper'dan şüphelerim var. Son olarak Mortal Combat X kasma sorunu var. Clean Master kullandığım halde kasıyor. Ne yapabilirim ?

Bu arada almayı planlayan lara söyleyim 300Tl ye aldım en azından 200Tl'lik Pirhanna tabletlerden daha performanslı ama dayanıksız. 5 cm gibi yükseklikten düşürdüm üst cam kırıldı. Ama arka kasa çizilmeye gayet dayanıklı. Şu anlık memnunum Casper pişmanlıktır biliyorum ama şu ana kadar üzmedi beni.

64 bit yapamazsın öyle üretilmiş yazılım desteğini kesmez güncellemeleri alırsın fakat cihazın garanti dışı kalabilir.

64 bit yapamazsın öyle üretilmiş yazılım desteğini kesmez güncellemeleri alırsın fakat cihazın garanti dışı kalabilir.
Cihazın Garanti dışı kalması pek önemli değil yazılımı Odin ile de atabilirim. Daha önce S4 Mini'de "Cihazını Modifiye Edilmiş " uyarısı aldığım için soruyorum. Peki Mortal Combat X kasma sorunu var. Nasıl düzeltirim? Clean Master kullandığım halde kasıyor.

Cihazın Garanti dışı kalması pek önemli değil yazılımı Odin ile de atabilirim. Daha önce S4 Mini'de "Cihazını Modifiye Edilmiş " uyarısı aldığım için soruyorum. Peki Mortal Combat X kasma sorunu var. Nasıl düzeltirim? Clean Master kullandığım halde kasıyor.
Clean master performansta bir etki yapmaz sadece silinmesi gereken dosyaları siler belleği temizler oyunda performans konusunda işlemci ve ekran kartı önemlidir yüksek ayarda oynatmayabilir üst seviye telefonlar yüksek seviyede oynuyor.

Clean master performansta bir etki yapmaz sadece silinmesi gereken dosyaları siler belleği temizler oyunda performans konusunda işlemci ve ekran kartı önemlidir yüksek ayarda oynatmayabilir üst seviye telefonlar yüksek seviyede oynuyor.
Cezam vardı kusura bakmayın. Ama hâlâ sorumu cevaplayamadınız. Öncelikle Mortal Combat X kasma sorununu nasıl çözerim? Ve tablet geldi ekranı KDV dahil 99 TL tuttu. Bir de Root hakkında hâlâ endişelerim var. Casper mobil sektöre yeni girdi sayılır ve donanımdan şüphe duyuyorum. Root ettiğimde Set CPU kullanırım öyle donanımı zorlayacak bir şey yapmam. Ama diyelim bir şey oldu servis bakacak Root var. Garanti dışı işlem görür. En azından Samsung'un donanımından şüphe etmediğim için rahatça Root ettim.

Kasma sorununu çözemezsin varolan donanımın ne kadar gücü yeterse o kadar oynatır. Root konusunda endişlenme cihazına aşırı yüklenmessen bir şey olmaz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı