Casper 8400M GS hiçbir oyunu açmıyor

'Dizüstü Bilgisayarlar' bölümünde Recep Baltaş tarafından 12 Aralık 2010 tarihinde başlatılan konu.

1. Recep Baltaş

Recep Baltaş Technopat Yönetici

Beğenileri:
    42.386
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba.Bilgisayarım çok fazla ısınıyordu ve arada bir kapanıyordu,bir gün kapandı ve hiç açılmadı.Tamire gönderdik, sorunu gidermişler ve format atmışlar(Vistaydı W7 yapmışlar).Eve gelince bilgisayarı açtığımda windows başlatılıyor dedikten sonra orda takılıyordu ve bir süre sonra mavi ekran gelip kapanıyordu.Sonra tekrar gönderdik bilgisayarı.Bu sefer de gelince baktım hiçbir oyunu açmıyor,ekran kartıyla ilgili uyarı veriyor(Sizin arada sırada verdiğiniz mario benzeri basit oyunları bile açmıyor).Nvidia'nın sitesine girdim ve driver indirdim ama başta olduğu gibi windows başlatılıyor derken donmaya başladı,sonra sistemi geri yükleyip eski haline döndürdüm.Bilgisayarım eskiden oyunları çok iyi çalıştırıyordu,hiç takılmıyordu bile.Bilgisayarımı eski haline döndürmek için ne yapmalayım?Size hangi özellikleri vereceğimi bilemediğim için fotoğrafını çektim;

http://img42.imageshack.us/img42/1503/adsz16.png

2. Recep Baltaş

Recep Baltaş Technopat Yönetici

Beğenileri:
    42.386
    Yer:
    İstanbul
    Nvidia'nın sitesinden sürücüyü indirirken Windows 7 yerine Vista yaparsanız sorun çözülecektir.

Sayfayı Paylaş