Casper almayı düşünenler için

Yani zaten Casper 2010 dan sonra güzel makinalar çıkarmaya başladı .

- - - Güncellendi - - -

Casper kullanıyorum memnunum? Bios güncelleme sıkıntısından başka sorunu yok makinede Senin makinede sorun olabilirmi?
Benim cihaz 2012 çıkışlı i5 2450M,8 GB RAM, 2 GB 128 Bit GT540m ile harkulade performans veriyor sıcaklık dersen oda ne?
Casper yeni cihazlarında büyük bir gelişme yapmış galiba 6 aydır kullanıyorum sıkıntım yok. Burdan casper bukadar kötülemeye gerek yok nekadar para okadar köfte..
Şimdi yazar biri sende GB takıntısı var :D Casper masaüstü konusunda gerçekten başarısız ama Notebook'da yeni çıkanlar Gerçekten iyi Arkadaşımda HP marka Notebook var yeni aldı 2200 TL'ye Counter 1.5 oyanarken bile fan sesinden durulmuyor hemen ısınıyor diyeceklerim bukadar.

- - - Güncellendi - - -

Azına sağlık kardeşim . söylemek istediklerimi söyledin.

Casper kullanıyorum memnunum? Bios güncelleme sıkıntısından başka sorunu yok makinede Senin makinede sorun olabilirmi?
Benim cihaz 2012 çıkışlı i5 2450M,8 GB RAM, 2 GB 128 Bit GT540m ile harkulade performans veriyor sıcaklık dersen oda ne?
Casper yeni cihazlarında büyük bir gelişme yapmış galiba 6 aydır kullanıyorum sıkıntım yok. Burdan casper bukadar kötülemeye gerek yok nekadar para okadar köfte..
Şimdi yazar biri sende GB takıntısı var :D Casper masaüstü konusunda gerçekten başarısız ama Notebook'da yeni çıkanlar Gerçekten iyi Arkadaşımda HP marka Notebook var yeni aldı 2200 TL'ye Counter 1.5 oyanarken bile fan sesinden durulmuyor hemen ısınıyor diyeceklerim bukadar.

- - - Güncellendi - - -
Donanım hakkında zerre kadar bilgiye sahip olduğunu düşünmüyorum. Hala 8 GB RAM, 2 GB ekran kartı diyorsun.
Arkadaşının leptobu ses çıkartıyor, seninki çıkartmıyor. O zaman senin bilgisayarın çok güzel demektir.
GT540M ile g*tüm kadar ekranda oyun oynayabildiğin için seviniyorsun. "Sıcaklık mı ? O da ney ?" diyorsun, ısındığını kabul edemiyorsun.
Bunları bir hurdacı söylese daha gerçekçi olur benim için. Bilimsel konuş.

Ben yeni bir soğutucu alınca "sıcaklık mı, o da ne ?" demiyorum. Prime 95 ile 2 saat 4.2 GHZ bekletip güvenilir bir program ile sonuçları aktarıyorum buraya.
Sapphire HD 6850 alınca akıyorum demiyorum, gidip fps değerlerini yazıyorum.

BF3'ü g*tüm kadar ekranda bile Ultra ayarda kasarak oynuyorsun.

Bu forumda takılıp ta böyle saçma laflar etmeniz sinir ediyor beni. ALLAH bilir kışın doğalgazı yakmayıp leptop sayesinde ısınıyorsunuz belkide.

Söylediklerinin arkasında durman için ispatlaman gerek. Kuru kuruya lafla olmuyor bu işler. Ben ispatların her halukarda.
Ama siz ispatlamaya kalkarsan yalanlarınız ortaya çıkar.

Yüksek özellik düşük fiyat falan hikaye bunu kabullenmen gerek.

Ben HD 6850 ile GT540'ı karşılaştırmadım. Kendin uyduruyorsun bunları. Donanım bilginin ne kadar olduğunu 2 GB ekran kartı kelimesinden anlaşılıyor.

Nasıl ki senin fantezin leptop ile ısınmak, benim fantezim de tuzlu kolayı kasaya dökmek. Casper'ı kötülememin sebebi olmadığı kadar iyi bir şekilde yorumlanması.
Hiçbir yazı bile okumadın belkide bu konu ile ilgili. Ben en azından hayatı donanım olan Recep abi'nin sözleri doğrultusunda, onun söylediklerine paralel cümleler kuruyorum.

Bakma bu kadar medeni konuştuğuma :D Özele gel sen hele bir. Ayrıca adabımı bozmadım :D G*tüm kadar ekran kelimesi ile ekranın boyutunu ve dolayısı ile ekran çözünürlüğünü kastettim :D
Lütfen laf koymayalım birbirimize :D Ben zararlı çıkmam :D

Koptumya gülmekten :):):) kestane pişirmek için bire bir

Gülmeyi bıraktım şimdi burda ciddiyim. Bende CASPER kullandım ve 1 sene sonra harddiski yandı. PC'n,in ram'ini söktüm ve çok kaliteli bir markaya sahip bir RAM'di gerçekten

ve söylüyorum sıkı durun DYNET diye bi ram. CASPER' o aralar internetten araştırıyordum ve hakkında kötü yazılara inanmıyordum bende :)

Pederin Casper'da 20 dakika BF3 oynadım 75 dereceye çıktı ve soğutucu da vardı. Burda birbirinize böyle saçma sapan giderler yapmanız hiç hoş değil, özeldende en fazla birbirinize söversiniz. Sonuç; Gereksiz gerginlik, bırakın herkes bildiği yolda yürüsün. Siz doğruyu anlatın gerisi anlamayanın sorunu...

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı